Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A civilizációaz emberiség...

A civilizációaz emberiség megrontója?!

Figyelt kérdés
Bármi amit a civilizáció hozott, a tűz használatának kezdetétől, bármilyen találmány, akár a beszéd és az írás megjelenése, a könyvnyomtatás, ...mind káros, közelebb viszi az emberiséget önmaga legyengítéséhez és önmaga pusztulásához. Napjainkban ez elég élesen látszik, csak egy kicsit nyitott szemmel kell körülnézni!

2013. máj. 10. 14:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha az első szembejövő állat egy egér, akkor az talán nem pusztítja el... de ha patkány akkor erről nem vagyok meggyőződve, és embere is válogatja hogy tud "megküzdeni" velük, a számítógép "egerét" letéve!


Akaratilag nem hiszem, hogy a kövér emberek, az alkoholisták, a dohányzók, a nők után futkosók, vagy akár az egész nap Facebookozók, TV-t nézők, süteményezők....és még sorolhatnám, annyira "erősek" lennének!?


Azt a pár sportolót, tudóst...ne álltalánosítsuk a "sima" hétköznapi, sorozatnéző emberekre. Nem kapnak belőle kreditet.

2013. máj. 11. 20:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Szűk látókörű vagy!
2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sot, most hogy utanaolvastam a kerdeseidnek es a valaszaidnak, te nem vagy szazas...
2013. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy te az vagy!
2013. máj. 12. 05:59
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezt úgy mondod, mintha én előadnám a tökéletest... pedig inkább Te vagy az, aki előadja itt, hogy milyen romlott a világ, és példaként és a Te példádat kellene követni..


A tiédet, aki 175 centi magas, és kemény 48 kg... kicsit kórosan sovány, nemcsoda, hogy a szervezeted képtelen fenntartani a normális peteérést (mert ugye a menstruáció nem természetes dolog)

A tiédet, aki nem látja értelmét a rasszizmusnak, mégis kijelenti, hogy a kövéreknek, alkoholistáknak és hajléktalanoknak nem lenne szabad adni a véleményére, mondván ők felelőtlenek...

Másban meglátod a felelőtlenséget, de egy törött csontú kutyát már nem viszel azonnal orvoshoz!

Te, aki kommunista eszméket szajkóz, még ha Istenre is kerül a szó... Istenre, akiben Te nem hiszel, de a Sátánról pontos elveket vallasz

És elítéled az embereket, akik TV-t néznek, miközben egy ilyen oldalon írogatsz.. elítéled az embereket, akik elhiszik azt, ami a médiából ömlik, miközben Te egy befogadott fekete macska mágikus képességeire vagy kíváncsi..


vegán vagy, és sportolsz, ami szép dolog, de egy csepp biológiát nem tanultál, hogy tudd, miért van szüksége az embernek húsra vagy zsírra


Ugyanannyira szélsőséges, romlott, ideák irányította ember vagy mint amit azokról gondolsz, akiket "megrontott a civilizáció"

ugyanúgy megrontott Téged is, csak Te übermenschnek képzeled magad!


Szóval ne az emberiséget próbáld megmenteni a civilizációtól, ha még magadat se mentetted meg tőle...



és az ember a civilizálatlan természetben (amit ideálisnak véltél) evett húst, valamint spirituális felsőbbrendűekben hitt..

2013. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összefoglalást, köszönöm, hogy ennyi időt rászántál arra, hogy átnézd az álltalam feltett kérdéseket, és az álltalam megválaszoltakat! Nem tudom hogy csinálhattad, talán az segített, hogy én nem rejtegetem a nevemet, mint a legtöbben, mivel őszintén írok, nincsenek titkaim. Amit írok néha komoly (pl. a civilizációról...) néha vicces (pl. a fekete macskámról). Csak egy dolog van az állításaid között, ami mellett tényleg nem tudok elmenni:


"és az ember a civilizálatlan természetben (amit ideálisnak véltél) evett húst, valamint spirituális felsőbbrendűekben hitt"


Az az időszak amiről írsz, az már "civilizáltnak", vagy mondjuk inkább természetellenesnek számít. Amit én ideálnak tartok az még a tűzhasználat, és az eszközhasználat megjelenése előtti időszak. Akkor még nem ettek húst, csak mint az emberszabásúak, gyümölcsöket, bogyókat, és annyira voltak csak "vallásosak", mint az én fekete macskám!


További jó olvasást!

2013. máj. 12. 20:37
 17/18 anonim ***** válasza:

Aki tudja a neved, annak hatalma van feletted

nagy botorság az internet korában bármilyen személyes adatodat megadni bárhol... elvégre mindenki látja.. mintha az utcán osztogatnád a telefonszámodat, vagy a lakáskulcsodat..

beírtam a googleba, hogy ildi kamilla és minden itteni ténykedésedet megtaláltam... na, ezért van rejtve a nevem:D

a civilizáció korában légy óvatos;)



Az az igazság, hogy az emberszabásúak is esznek húst

menj be az állatkertbe.. egyetlen hely van, ahol egy légtérben lehetsz egy majomfélével, de az is csak egy 40centis maki:D

a gorillát remélem nem kell leírnom, az a bitang nagy izomzat és tépőfogazat nem mogyorótörésre van kitalálva:D

a csimpánz (ami az emberhez legközelebb álló főemlős) szintén marha veszélyes állat.. kisebb makifajta kifejezetten a táplálékai közé sorolható, de a saját, gyengébb fajtársát is elfogyasztja, ha az bosszantja... és evolúció ide vagy oda, ebből a szokásából sajnos nem gyógyult ki a továbbfejlődött faj...


továbbá az ősember is megevett nála gyengébb, elkapható jószágokat, csak mivel gyenge fizikuma volt, ez inkább a rágcsálókra, kisebb növényevőkre korlátozódott

később, mikor lett lándzsája, persze, nekiugrott a mamutnak:D



és egyébként bizonyos kutatások szerint azért lett esélye az embernek mentálisan fejlődni, mert egy genetikai defekt során elsorvadt az adott majomfaj rágóizma.. és mivel a rágóizom (lsd gorilla) iszonyat nagy tömegű volt, elég sok hely szabadult fel a koponyában arra, hogy esetleg az agy térfogata nőjön:) sztem tök érdekes:D de jól mintázza, hogy a mentális fejlődés ára a fizikai visszafejlődés:)


évmilliók múlva (ha még létezne akkor a fajunk) az embernek nem lesznek lábkörmei, nyaki csigolyakezdeményei, féregnyúlványa (köznyelven vakbél), se mandulája

utóbbi kivételével mind azért fog eltűnni, mert csak állati maradvány, a vadászó ősnek szüksége volt rá, a nemvadászónak már nincs:) (a mandula meg mindig begyullad, vagyis hátráltatná a fajt, úgyhogy ezért fog eltűnni)

2013. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információt arról, hogy hogyan találtad meg a dolgaimat.

A többi fejtegetésed is érdekes, de azért én maradok vegetáriánus. Nem akarom, hogy egy állat az életét adja azért, hogy nekem legyen vacsorám! :)

2013. máj. 13. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!