Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van, ha nem lesznek gimiben...

Mi van, ha nem lesznek gimiben barátaim?

Figyelt kérdés
most 8.-os vagyok, és jövőre kezdem a gimit (remélhetőleg)... és egyre jobban félek... mi van, ha senkinek sem leszek szimpiatikus vagy valami?
2009. szept. 29. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szard le, úgyis unalmasak.
2009. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én most kezdtem a gimit,és én is ettől féltem,és sajna igazam is lett:(van 1csaj akivel elbeszélgetek,de a többiek levegőnek néznek,le se szarják a fejem.és ez nekem így nagyon nem jó:(
2009. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne ezen törd a fejed, hanem azon, hogy fel e vesznek oda, ahova akarsz majd jelentkezni. Mindenesetre, ha olyan társaságra lelsz, ahol megtalálsz 1-2 embert, az már haladás. Sose legyél telhetetlen... nem mindenkinek adathat meg az a lehetőség, hogy körbe legyél zsongva barátokkal. Azt a párat becsüld meg, és minden rendben lesz... Későbbre a jövőbeli osztályközösség úgy is kialakul.
2009. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Max levegőnek fognak nézni.Én most mentem gimibe,és a legjobb barátom régi barátja is áttjött,így most álandóan vele dumál,meg mindig mellé ül,így én általába egyedül ülök,és naon xar!De ezzel ne foglalkozz!Inkább a tanulásra öszpontosíts!
2009. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha töröd rajta a fejed és félsz, akkor nincs is sok esélyed, hogy legyenek barátaid, mert látszani fog rajtad, hogy olyan ideges típus vagy. Az emberek sokkal jobban szeretik az életvidám embereket.

Egyszerűen menj oda mindenkihez, majd és barákozz velük, érdeklődj felőlük, mutasd nekik, hogy fontosak neked, hívd el őket vhova( fagyi, pizza) nem kell, hogy te fizess.

Ha nem izgulsz rajta menni fog. Ha vkinek nem vagy szimpi kinézetre, attól még lehet, ha megismeritek egymást a legjobb bnők lesztek.

2009. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert hidd el hogy lesznek vagy lesz. Nem kell hogy az egész osztály szeressen, engem sem szeret mindenki. Mindenkinek nem tudok és nem is akarok megfelelni. Vannak barátaim és azok azok is. A többi meg nem számít. Biztos lesz valaki akivel egy hangon lesztek. Rögtön nem találod meg, de kis idővel rájössz. Ne félj, ha félsz akkor azt látják rajtad és tényleg nem barátkoznak majd veled. Legyél önmagad, amilyen vagy és nem lesz baj!!! Ismerkedj, érdeklődj. Én is féltem, és a 4 év alatt igazán csak 2 barátnőm volt, de azok igaz barátok is voltak. ez elég. Inkább legyen egy barátod de az igaz legyen mint 100 barát, aki csak érdekből van veled. Tehát ne aggódj, vállald fel önmagad és légy nyitott! A többi jön magától! Pusz
2009. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
thx:)
2009. okt. 6. 16:15
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy légy önmagad, és ha úgy nem találsz magad mellé őszinte barátokat, akkor azok nem is érdemlik meg a barátságodat.
2010. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!