Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjünk osztálykirándulásra?

Hova menjünk osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Egy 8. osztályról lenne szó...Eldöntöttük, hogy 2 napos kirándulásunk lesz. Sajnos nincs ötletünk, hogy hova menjünk...A lényeg, hogy Magyarországon belül szeretnénk valahova menni.. Lehet ez akár Budapest vagy akár egy kisebb falucska is..Szeretnék ötleteket, hogy hova lenne érdemes elmenni 2 napra, és ott milyen látnivalók, programok vannak.

2013. máj. 2. 15:06
 1/6 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne Hajdúszoboszlót fontolóra venni!Az aqua palace gyönyörű és a strans is az .A fagyi ott a legfinomabb.Rengeteg a városba a látnivaló .A szülei!!m 25éve járnak oda.Keress rá az interneten!
2013. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajdúszoboszló az tényleg nagyon jó, csak egy picit messze van. De egyébként én is ajánlom.
2013. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ár? Merrefelé laktok?
2013. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Baranya megye.:) hát, nem tudom.. (5000-10.000ft)
2013. máj. 2. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hévíz, valami Balaton menti település, Tapolca.
2013. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hongrie Voyage válasza:
Az ár alapján, abból kellene kiindulni, hogy helyileg honnan indulna a csoport, onnan lehet ötletelni, ha már tudjuk mi a kiinduló pont. Szóval köszönettel várok egy kis támpontot :)
2013. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!