Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti azt, ha inkább tél...

Ki szereti azt, ha inkább tél van és már délután 4-5 órakor besötétedik?

Figyelt kérdés

Én valahogy jobban szeretem azt,ha tél van és du. 4-5 óra felé már sötét van,mint azt,hogy most este 8-kor sötétedik.

Rajtam kívül ki szereti még ezt?

(Gondolom ,hogy picit butának nézik majd kérdésem,de feltettem azért,ha nem baj.)



2013. ápr. 26. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a telet, de csak azért mert a hidegben kevesebben vannak kint és olyankor pld. nem foglalt minden pad vagy nyugodtan lehet sétálgatni mert mindenki inkább a meleg házban tölti idejét :D...
2013. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden evszaknak megvan a maga szepsege es hatranya.
2013. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én imádom. sokszor úgy érzem egyedül vagyok ezzel, meg hogy sokan hülyének néznek, de nekem valahogy szebb látvány a havazás mint a vihar.:D
2013. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik.Borsodban lehet valahol ilyenkor korcsolyázni?Sok a fény ilyenkor,nem tetszik,idegesít.

Bár a mostani tél,különösen a tavasz eleje nagyon sz@r volt nekem.

2013. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!