Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A FaceBook figyeli a cellainfo...

A FaceBook figyeli a cellainformációkat?

Figyelt kérdés
Már másodszor történt meg velem, hogy egy ismeretlen vagy egy nagyon rég nem látott emberrel találkoztam a való életben, és néhány órával később a FaceBook felajánlotta, mint lehetséges ismerőst. Első esetben a csaj nem tudhatta a nevemet, és én sem az övét, először futottunk össze egy közös ismerős révén aki szintén nem ismert. Én nem kerestem rá a csaj adatlapjára (hiszen a nevét sem tudtam) és valószínű hogy ő sem az enyémre. Második esetben az illető mögöttem állt a pénztárban, este már lehetséges ismerősnek ajánlotta a rendszer. Ez már biztos nem véletlen, gyanítom, hogy a cellainformációkhoz van köze, és lehetséges ismerősnek ajánl fel olyan embereket, akinek a mobilja a közelben van. Csak az a legdurvább, hogy a mobilomon nincs se mobilnet, WI-FI csak otthon és suliban, a facebook pedig le van tiltva, mobilon sose használom. Most akkor mi van? A Nagy Testvér ennyire figyel? Elég hátborzongató.

2013. ápr. 26. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kizárt. Inkább ők néztek téged.

A facebook =! nsa, ah, és tsai(még). Amúgy hogy férne hozzá a cellainformációkhoz?


Minimum adminnak kell lenni a GSM hálózaton. Vagy küldött Zákkerberg gyerek egy kémrepülőt, mint IL nem régiben? :)

2013. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolkozz már el rajta!

Akkor minden embert felajánlana, akivel szembetalálkozol és van facebook-ja.

Az első esetben valószínű a közös ismerőssel egymásra találtak a facén, neked pont azért ajánlotta fel.

A másodikat nem is értem, beszélgettetek is a pénztárnál?

Lehet rólad eszébe jutott egy közös ismerősötök, akivel isnerősök lettek.

Amúgy persze, hogy figyeli a face a cellainformációkat, ha bekapcsolod az opciót, mindig ki is írja, hogy honnan jelentkezel be. De ilyen célra nem használja.

2013. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!