Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook kérdés (? )

Facebook kérdés (? )

Figyelt kérdés
körülbelül egy évvel ezelőtt letiltották az egyik facebook profilomat, és most akartam feloldani, de már azt írja, hogy az email címmel nincsen regisztrált felhasználó. most mit csináljak? én úgy tudom hogy a facebook nem törölgeti ki a profilokat... ha tudna valaki segíteni angolban, akkor írnék nekik.
2013. ápr. 21. 13:20
 1/3 anonim válasza:
van egy jó oldal, a webforditas.hu ahol szövegeket és szavakat fordíthatsz le stb, de ha nem szeretnél fordítót használni, írj nekem, lehet hogy esetleg tudnék segíteni.:)
2013. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne használd webfordítás.hu-t mert nem megbízható,inkább a google fordítót érdemes haszálni :3
2013. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem a google sz*r, már bocsánat. nem a mondatokat fordítja, hanem csak a szavakat (gyakran aztis helytelenül) és az egész mondat értelmetlen lesz..
2013. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!