Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egyszerre...

Miért nem tudok egyszerre énekelni és gitározni?

Figyelt kérdés
Énekelni, és gitározni is tudok, de valamiért egyszerre nem megy... Mindig más ütemben pengetem éneklés közben, mint ahogy kellene, de mikor nem énekelek, akkor megy, de közben nem. :/ Mit csináljak, hogy sikerüljön gitároznom éneklés közben is?

2013. ápr. 12. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
koncentrálj, gyakorolj (feltehetően nincs ritmusérzéked, hiába hiszed azt, hogy van)
2013. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát, igen először nagyon nehéz, nem tudom mióta gitározol, de kitartás, ha sokat gyakorolsz előbb-utóbb menni fog. Ha csak mostanában kezdted, akkor nem biztos, hogy a ritmusérzékeddel van a baj... :)
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. :) most kezdtem nem rég... :)
2013. máj. 6. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat, és figyelj oda rá... először külön-külön sokat, aztán együtt. Lehet az is baj, hogy nem tudod rendesen a dal dallamát, szövegét, és arra figyelsz, esetleg a pengetésed nem elég biztos.
2013. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!