Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki gyakran néz horror/thrille...

Aki gyakran néz horror/thriller filmeket az tényleg félősebb, parásabb lesz?

Figyelt kérdés
vagy épp az ellenkezője?
2009. szept. 23. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez eléggé emberfüggő. Valamennyire parásabb lesz biztos az aki sokat néz ilyen filmeket, mint az aki életben nem látott horror filmet, gondolok itt például az idősebb korosztályra (egy Madaraktól nem mondanám, hogy nekem egy kicsit is megemelkedne a pulzusom, de lehet h csak hozzászoktam a véresebb filmekhez).

A filmekben ugyanis már nincs sok kiaknázatlan terület és a létező összes módon be kell sz.ratni a kedves nézőket. Például egy tv-ből előbújó vizes, mocskos kislány is egy elég nyakatekert próbálkozás, mégis elbírom képzelni h sokan rendesen megijedtek A körtől anno. Magyarul a horror filmekből, thrillerekből az jön le, hogy nincs is igazán olyan élethelyzet, ahol ne törne valaki vagy valami az ember életére. Ezért lehetnek rossz hatással egyesekre ezek a filmek, de olyan is van akit szórakoztat, nem éli bele magát és nincs rá nagy hatással, tehát embere válogatja.

2009. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem a horrort és gyakran is nézek ilyet, viszont én tényleg elég parás vagyok. Amikor megnéztem a Ragyogást (a 3 részes verziót), utána hetekig nem mertem kimenni éjjel a szobából, ha nyitva volt a fürdőszoba ajtó, mert ráláttam a kádra és féltem, hogy esetleg látok benne valakit XD
2009. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

énis sok horrort/thrillert nézek, de nemlettem parásabb.

tudom h kamu, és nemfog megtörténni, mer olyan a sztorijuk, h nemlehet. aminek meg olyan h akár megis történhetne, az izgalmas, de attól meg nem félek.

2009. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem amikor az ember felnő, annyi hétköznapi feladattal és problémával kerül szembe, hogy egy horrorfilm ahhoz képest vasárnapi sétának tűnik. Amikor ma megnézek egy ilyen filmet, inkább csak megmosolygom a gagyi, klisés megoldásokat vagy az ezredszerre felhasznált horrorelemeket.

Szerintem a legtöbb ember kinövi a "horrorfélelmet".

2009. szept. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én már előtte is az voltam :) mindig is nagyon félős voltam...rettegek az ismeretlentől,a természetfelettitől,gyakran van ilyen rémálmom is (földönkívüliekkel,kísértetekkel,démonokkal)... de ha megnézek egy horrort, aznap este biztos, h nem alszom...(a japán horroroktól egy hétig, mint pl szem,átok...)


szóval mindent összefoglalva, horro nélkül is parás vagyok, de ha horrort nézek, akkor 100%, hogy még a wc-re sem merek egyedül kimenni... (20/L)

2009. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Horrorfilmeken nőttem fel. Az első, amit láttam, az a Rémálom az Elm utcában volt, kb. 5 éves koromban. Akkor nagyon féltem Freddytől, évekig nem mertem kádban fürdeni, meg lemenni a kazánhoz, mert féltem, hogy engem is elrabol és megöl. Aztán az egyik nyáron a szüleim nagyon sokat dolgoztak, ezért a tesómmal minden nap kivettünk egy (többnyire) horrorfilmet, aztán elsötétített ablakok mellett megnéztük. Akkor még tök izgalmas volt, de akkoriban olyan sokat néztem meg, hogy már nagyon nehezen lehet megijeszteni. Meg valahogy mostanság már nem tudnak új dolgokat kitalálni, amitől félni lehet. Általában faarccal nézem végig ezeket a filmeket, néha ugyan meglepődöm egy-egy hanghatáson, de nem annyira, mint régen. Viszont van egy barátom, aki minél több horrort néz meg, annál jobban fél. Fél, hogy megtámadják a szellemek, hogy Samara kimászik a tv-ből, szóval ő jó példa az ellenkező esetre.
2009. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én például anélkül is parázok, hogy láttam volna.

A legnagyobb ilyen félelmem a Kör miatt van.

Nem láttam a filmet. Viszont rengeteg paródiát, videót láttam. Sokat olvastam, ismerem az egész történetét.

Azóta nincs tv a szobámban, lámpa mellett alszom és ha meglátok egy hosszú, fekete hajú csajt, kb szívrohamot kapok. Ha egyszer csak fogná magát Samara, és kimászna a tv-ből, asszem helyben szörnyethalnék.

Most is csak láttam leírva, és mentem is villanyt kapcsolni, szóval teljes fényárban ülök itt most (:

Szerintem abszolút nem függ össze vele. Barátnőm pl rengeteg horrort látott, mégsem fél.

A szemet láttam, az amerikai verziót, mégis nagyon betett.

2009. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez saját véleméyn erről kérdeztem meg 10 barátomat és 10-ből 9 parásabb főleg valamilyen szellemes film a neve adtol paráztak vagyis azt állíják, hogy paranormális dolgok történnek velük.

Néha éjszaka felébredeg és én is beképzelek dolgokat.

Szerintem parásabb félősebb lesz aki túl sokat néz de amúgy meg nem ér semmit egy horror film ha nem félsz utána a sötétben egyedül és nem parázol :)

2009. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!