Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések! A nyári MondoConra...

Animések! A nyári MondoConra házilag hogy tudnám összedobni egy Kuroko Tetsuya Cosplayt? ^^ Parókát tudok rendelni 4000ft-ért, de a Seirines ruhát házilag meg lehet oldani? Vagy vigyem el varróhoz?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható, ugyanis nem túl nehéz a seirinesek öltözéke. :) (Egyébként vicces, mert mostanában én is azon gondolkozom, hogy megpróbálok csinálni valami KnB-s mezt. :D) A legnagyobb probléma talán az anyag, mert ha nagyon-nagyon élethű cp-t szeretnél, akkor a kosármeznek ,,légáteresztőnek" kéne lennie. Az valami speckó textilféle, fogalmam sincs, hogyan és miből lehetne elővarázsolni egy olyat. Viszont ha annyi is elég, hogy fehér legyen - plusz ugye rávarrod a fekete meg piros részeket -, akkor bőven jó egy átlagos anyag, amivel annyira nem is nehéz dolgozni. A számot és a feliratot pedig valami vízálló festékkel rá lehet festeni. Azonban ha biztosra szeretnél menni, inkább fordulj varrónőhöz, bár nem tudom, ez mennyire pénztárcakímélő megoldás. ^^
2013. ápr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énis ilyesmire gondoltam :333 neken azt tanácsolták még hogy a Seirin feliratot papírból ragasszam rá, és fessem át úgy^^ XD
2013. ápr. 11. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sem rossz, de akkor vigyázz, nehogy elázzon. :)
2013. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom :DD
2013. ápr. 11. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!