Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na most nem tudom hogy mit...

Na most nem tudom hogy mit csináljak?! Nagyon össze vesztem az egyik legjobb barátnőmmel és nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőmmel egy irtó jó palin vesztünk össze aki mind a kettőnkel járni akart és mondtuk neki hogy válasszon közülünk úgy hogy a másik nem haragszik meg. a srác pedig engem választott a barátnőm meg ezért berágott, de én nem kezdtem le járni a sráccal meg minden a barátnőmtől is bocsánatot kértem de még mindig pipa rám csak nem tudom miért ?! valaki segítsen már

értelmes válaszokat kérnék



2013. ápr. 1. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem is jársz a pasival nincs oka rád megsértődni, de ő tudja...

úgyis visszajön :)

2013. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nem tudom biztosra h vissza jön kb : 1 hónapja vesztünk ezen össze és azóta haragszik :/ de nagyon remélem h kibékülünk ovi óta legjobb barátnőm
2013. ápr. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!