Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rasszista lány félvér baráttal...

Rasszista lány félvér baráttal? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A családom eléggé romaellenes, engem is így neveltek. Próbálok persze ellenállni a belém rögzült sztereotípiáknak, de ez nehéz.


Nemrég találkoztam egy fiúval. Félig roma, félig magyar. Tudom, hogy klisés, de Ő tényleg más, mint a krosztályombeli srácok. Intelligens, udvarias, a modora kifogástalan. Megnevettet, meghallgat és tényleg meg akar ismerni. Nem azzal kezdte, mint mások, hogy elsőre ágyba akart vinni. A probléma az, hogy nekem nagyon fontos a család, és ők iszonyatosan ellenzik, hogy bármilyen, ebbe az etnikumba tartozó személlyel ilyen kapcsolatba kezdjek.


Fogalmam sincs, mit csináljak. Esélyt szeretnék adni ennek a fiúnak, mert vele hasonlóval még nem találkoztam. Ám azt nem tudnám elviselni, hogy a környezetem ezért megbélyegezzen.


Félek.


17/L


2013. márc. 28. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismered a srác szüleit ?
2013. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld ,ki fog használni.
2013. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, nem ismerem a szüleit.
2013. márc. 30. 10:18
 4/7 A kérdező kommentje:
csak látásból.
2013. márc. 30. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az a nemrég?
2013. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pár hónapja.
2013. ápr. 7. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban és azután vonj le következtetéseket. Ne a szülei alapján ítéld meg.
2013. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!