Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha átver az...

Mit csináljak hogyha átver az a barátnőm akibe megbíztam, és az életemet is rábíztam volna?

Figyelt kérdés
kb 10 éve ő a leges legjobb barátnőm (szinte testvérem) és látom h átver de nem ismeri be, ezért megnéztem a levelezését /tudom szemétség/ de hogyha ő nem mond semmi olyat h már nem akar BFF-em lenni csak a barátnőm vagy valami. jó a lényeg az hogy a levelezésébe azt írta az "ellenségemnek" /kiskorom óta szemétkedik velem/ hogy BFF meg h sikerült átverni engem, meg még egy kicsit szórakozni akar ezzel az egésszel h bedőlök neki. Nem tudom mit mondjak neki (ő nem tudja, és légyszíves normális válaszokat kérek, nem kérek arról kioktatást h szemétség volt megnézni azt az üzit, de tudnom kellett és igazam is lett..)
2013. márc. 26. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
lehet h felfújom a dolgot de ez igy most rossz érzés volt h egész eddig kihasznált..
2013. márc. 26. 19:02
 2/8 Rosemarie válasza:
néha jobb a bizonytalanság,mint a tudat maga.....vagyis az igazság.......
2013. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet de én nem akkarom h tovább hazudjon és röhögjön ezen...:/
2013. márc. 27. 00:21
 4/8 ClioWolf válasza:

Megmondanám neki, hogy tudok arról, amit a hátam mögött csinál, már csak azért is, mert érdekelne a magyarázkodása.

Amúgy meg, kicsit gondolkozz el azon, hogy ha ilyet csinál veled, egyáltalán megérdemel téged?

Nekem is volt egy ilyen "barátnőm" akit a testvéremként kezeltem, de aztán semmi ok nélkül elkezdett ellenem áskálódni és lemondott mindennek a hátam mögött, közben pedig annyira, de annyira jól játszotta a legjobb barátnő szerepet. Azt ajánlom vigyázzál vele, talán veled is ezt teszi, csak még nem látod mert túl elfogult vagy vele szemben. Mert persze a legjobb barátnőm ilyet sosem tenne velem... pedig de -.- az ilyen kétszínű emberekkel nem kell foglalkozni, személy szerint én akkor végett vetettem a barátságunknak és már több, mint három éve boldogan élem nélküle az életemet :)

2013. márc. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi:)
2013. márc. 29. 20:00
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha utána próbálkozik /miután leráztam/ és nem hagy békén? közbe meg akivel átrvert annak nyalizik
2013. ápr. 2. 21:26
 7/8 ClioWolf válasza:
Azt javaslom legyél erős és vidd végig az elhatározásodat :) Ha úgy döntöttél véget vetsz a barátságotoknak,akkor legyen is úgy! Nyalizzon tovább annak, biztosan megérdemlik egymást, viszont te nem érdemled meg azt, hogy engedd hogy így bánjon veled.
2013. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2013. ápr. 7. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!