Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tetováláso...

Mi a véleményetek a tetoválásokról? Pl nonfigurativ, pók, halálfej?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem őket, de persze nem mindegyik tetszik. Nonfi eleve nem jöhet szóba nálam mivel annak semmi jelentése nincs és nem kötődik ahhoz akin rajta van... Az csak olyan inkább "na csináltatok egy tetoválást, hogy menő legyek feeling-ű" nekem, de persze nem bántani akartam ezzel senkit. Mondjuk a pók meg halálfej sem tetszik annyira, bár láttam már egy szép halálfejet (már amennyire az lehet szép ugye:D) Szóval nekem bejönnek a tetoválások. Nekem is van és szeretnék még majd, de csakis olyat ami valamilyen szinten jelent nekem valamit. pl. valami szimbólum, motívum stb..

19/L

2009. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek, és majd a közljövőben szeretnék is. Viszont nem tetszenek tulzottan a nonfiguratív és halálfejes tetovállások.
2009. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképp jelentésértékűnek kell lennie annak a motívumnak,amit magadra tetováltatsz!

Lehet sok v kevés,nagy v kicsi,színes v fekete,de a lényeg az,h tudd viselni!

Illenie kell az egyéniségedhez és ne bánd meg :)

Nekem az igényes,finom vonalvezetésű virágok,pillangók,kínai/japán írásjelek tetszenek!

A feliratok,mint pl. "Szeretlek Erzsi"-elég viccesek :)

2009. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nonfiguratívból van 1-2 ami jól néz ki, de rengetegen csináltatnak olyat, ezért bőven elvesztette már a különlegességét. Amúgy szerintem bármilyen minta lehet szép, ha igényesen és aprólékosan van megcsinálva. Bár mondjuk nem mindet nézzük jó szemmel :D
2009. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nonfi egyátalán nem. Semmi jelentésük, egyátalán semmilyenek. Köldökpiercing deréktetkó és kész a plázapitcha. Ennyi. Azokat szeretem, amik valamit kis is fejeznek. Én is több tulajdonosa vagyok, imádom őket.
2009. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Fiú létemre kifejezetten taszít, ha intim helyek környékén van tetoválás. Undorító. De a karon, nőnél lázba hoz eléggé. Magamra nem tetováltatnék soha, mert minek. Nonfiguratív annak nincs értelme, aminek meg van, az idő múlásával lehet úgysem lesz.
2009. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nonfiguratívat semmi esetre sem varratnék magamra, kivéve ha nekem nagyon fontos az a jel/ábra. Divat kedvéért soha, elég nyomorult dolog... Ezt is egyfajta művészetnek lehet venni szerintem.

Igen, akarok tetoválást. Watch My Dying logo(és ez nonfiguratív, de sokat jelent nekem!) minden vágyam. =) Még 2év. *.*

16/L

2009. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszenek :D

Majd én is szeretnék egy párat *-*

14/l

2010. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!