Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a tetoválásokról?

Vélemények a tetoválásokról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást, ami emlékeztet a pozitív gondolkodásra és, hogy soha nem szabad feladni. Ezt valami angol vagy kínai írással. Hova lenne érdemes felvarratni illetve valós tapasztalatokra és véleményekre kíváncsi?
2011. júl. 28. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
régebben szerettem vna tetkot oan 15éves korom körül..nemcsináltattam meg de jobbis mert megbántam vna...viszont most 21 évesen szeretnékl csináltatni nagymamám emlékére :( ezt tuti nemfogom megbánni őrá emlékeztet majd :)...a hátamra akarom majd egy picike galambot ami száll felfelé:) ha teis "emlékként" vagy lenne vmi jelentősége és ugy csináltatod meg akkor megéri sztem..viszont ha vki ien hello kitty-s izét akar meg hasonlok aminek semi jelentősége az gáz sztem :S
2011. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a csuklómra csináltatok gyermekem születése alkalmából, mert erre életem végéig öröm lesz ránézni :)
2011. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább angol legyen, a kínai már olyan elcsépelt...
2011. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hot_kiss ***** válasza:
Én el tudom képzelni, karra, nyakra, combra, oldaladra. Attól függ, hogy milyen hosszú lenne a szöveg.
2011. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek.

A szöveg 20 cm lenne körülbelül.

Én 19 éves vagyok fiú, és az első válaszolónak írnám, hogy azért lenne mert hiába vagyok ilyen fiatal, de már az élet elém állított jó néhány akadályt,de sikerült minden átlépni.

2011. júl. 28. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor ha kötöd vmihez sosem fogod megbánni:) első voltam.
2011. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!