Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van a lányoknál?

Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, 165 cm, 70 Kg. Igen, elég hájas vagyok, csak nagyon nehezen megy a fogyás, pedig próbálkozok. Összességében sportolni sokat sportolok, foci, bringa, kézi és minden. Arcomon pedig van egy pár pattanás. Belsőre pedig nem akarok egoista lenni, de ezt már mások is mondták, hogy nagyon kedves és figyelmes vagyok. Tanulás is kitűnően megy, 6-ból 6-szor voltam kitűnő évvégén. Attól félek, hogy a mai lányoknak a külső sokkal fontosabb, és ők jobban inkább a rosszfiúkért vannak oda (tisztelet a kivételnek!). Szóval mennyi esélyem van a lányoknál így leírás alapján is, főleg ha van, aki tetszik, ő alacsony, vékony, szóval az ellentétem, de belsőre eléggé megegyezünk. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. márc. 25. 20:24
 1/4 anonim válasza:
0,00%
2013. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ez mind igaz amit a belsődről írtál akkor van csak keress hozzád hasonló jellemű lányt.Ha normális a lány akkor a külsőd el fogja nézni,mert látja hogy teszel ellene valamit még ha nehezen is megy. Sok sikert! ;)
2013. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a 2. (!) hozzászóló válaszát.
2013. márc. 26. 05:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Találtam itt egy régebbi kérdést:

Hogy lehet ez? szerelmem:egy kövér fiú


Nézd meg, hátha okosodsz.

2013. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!