Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és most fogják...

15 éves vagyok és most fogják kihúzni a bölcsességfogamat, de előtte meg kell vágni, mert még nincs kinőve. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem pénteken műtötték ki, mert még nem nőtt nekem sem ki, de már majdnem kibújt, csak rossz irányban nő. Hát nem egy leányálom. Készülj fel, hogy enni szilárdat első 3 napban nemnagyon fogsz tudni enni, vagy csak kompótot, vagy puha spagettitészta, ilyesmi. Maga a műtét nem vészes, nem érzel semmit (legalábbis, ha jó a fogorvosod), nekem összvissz 15-20 perc volt. Este aztán kicsit vérzett, meg éjjel fájt, de jegelés, és fájdalomcsillapító segít. Lehetőleg csütörtökön vegyék ki neked, mert akkor ott a péntek-szombat-vasárnap a lábadozásra. Ja, és az arcod megdagad, mondjuk kb. 4 napig durva. Fel a fejjel, azt mondják utána jobb lesz.:)
2013. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ igen már én is próbálok lelkileg felkészülni rá. Két hét múlva fogják kihúzni pénteken mind a két oldalról:(
2013. márc. 28. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!