Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik valahol vízumtanácsadá...

Létezik valahol vízumtanácsadás vagy ügyintézés?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 19:37
 1/4 imco válasza:
A vízumokat az adott ország nagykövetségén lehet igényelni. Ezek természetesen Budapesten vannak.
2013. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. és abban tudnál segíteni hogyan kell vízumot kérelmezni
2013. márc. 11. 20:13
 3/4 imco válasza:

Be kell menni a nagykövetségre és ott majd megmondják, hogy milyen iratokat kell összeszedned. Attól függ melyik országba akarsz menni.

Az is lehet, hogy csak akkor adnak vízumot ha már van egy érvényes munka szerződésed.

Én Chilében dolgozom. Nekem a cég elküldte postán a szerződést és azzal mentem a nagykövetségre.

Ezen felül kérni fognak még (legalábbis Chilébe kértek) orvosi igayolást, hogy nincs semmilyen fertőző betegségem. Aztán a rendőrségtől erkölcsi bizonyítványt. Meg hasonlók.

Általában mindig van pár ember a követségen aki beszél magyarul, de ha tudsz angolul akkor nem lesz gond. Persze ha beszéled az adott ország nyelvét akkor egyszerűbb.

Szóval én azt tanácsolom neked, hogy menj el személyesen és ott pontosan felvilágosítanak, hogy mit kérnek.

Googlen megtalálod a címet és valószínűleg az ügyfélfogadási időpontokat is.

2013. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer, így már világos
2013. márc. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!