Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek azokrol...

Mi a velemenyetek azokrol akik cigit tarhalnak az utcan? Adtok minden gond nelkul?

Figyelt kérdés
Draga,draga tudom....En altalaban kerek a cigisektol egy szalat es talan mivel lanyka vagyok es fiatal is ezert orommel adnak,tisztaban vagyok vele,hogy nem szep ez,de fel szoktam ajanlani,hogy kifizetem csak venni meg nem szeretnek ugyanis nem vagyok veszesen raszokva(bocsika az ekezetek miatt csak ipad) eletemben tuti tobb dobozt tarhaltam ossze,mikor a bnoimmel vagyok van,hogy egyszerre harom szalat kapunk
2013. márc. 9. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy lány aki kunyerál(egyre elszaporodtak az ilyen mocskok is).

Nincs annál megalázóbb egy lány számára, ha cigit kunyerál ismeretlen emberektől.


Szóval fuck rib@nc.

2013. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
haha latatlanba leribancozni valakit szerintem ostoba dolog,ostobabb mint a kedvesen valo cigikeres :)
2013. márc. 9. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd ítélkezésnek de kicsit érdekes hogyha már említetted,IPadról írsz de mégis cigit tarhálsz.Nem lehetek sokkal idősebb mint te,de én biztos nem adnék neked.
2013. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg lehet hogy mást adnék a szádba szívni, bébi.

Csak így tovább, egyáltalán nem ciki amit csinálsz.

2013. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz. Én is szoktam, mondjuk én fiú vagyok, de általában adnak, meg sokan cigiznek, sok lehetőség van:) Meg úgy vettem észre, hogy cigit jobban adnak, mint pénzt, talán egy szál nem tűnik föl annyira, mint 50 ft, pedig kb annyiba kerül. Bécsben is szoktam, mindig fölajánlom, hogy kifizetem, eddig 1 valaki fogadta el a pénzt, pedig már több dobozra valót össze szedtem:)
2013. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!