Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem régen költöztem Budapestre...

Nem régen költöztem Budapestre és most nagyon egyedül érzem magam. Mit tudnék tenni ellene? 16/L

Figyelt kérdés
A költözés miatt nagyon sok barátommal megszakadt a kapcsolat , sőt úgy is mondhatjuk , hogy csak egy barátnőm maradt , de vele sem az igazi már a kapcsolat . Az itteni osztályomban csak egy embert találtam akivel úgy igazán megértjük egymást , de ő sem az a tipus aki hétvégéken olyasmit csinálna vagy olyan programokra járna mint én. Tudom , hogy ismerkednem kellene , de ezt így kijelenteni könnyű viszont nem tudom , hogy hogyan kezdjek hozzá , csak úgy random szimpatkus emberekhez nem mehetek oda az utcán. Mit tegyek hogy nem legyek ilyen magányos?
2013. márc. 8. 22:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!