Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek haverom tegyen...

Szerintetek haverom tegyen feljelentést egy olyan fenyegetésre hogy lelövi valaki?

Figyelt kérdés

Itt a link a fenyegetésről!

[link]



2013. márc. 4. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
egy kölyöknek jár a szája. Ez nem fenyegetés.. Ezzel kiröhögik akárhová menne feljelentést tenni
2013. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne biztos, de jogilag ez fair, hogy megosztod itt a világnak ezt névvel?
2013. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A facebookra ha regisztrálsz elfogadod a licenszet hogy bármit írsz vagy megosztasz azt bárki szabadon felhasználhatja.

De nem ezen van a hangsúly.

2013. márc. 4. 23:11
 4/6 anonim válasza:

Most ezt tese gondoltad komolyan.

Ennek az egésznek nincs semmi értelme ez nem komoly fenyegetés

ajjjjjjjjj

2013. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Nem használhatja fel bárki szabadon. Csak annyi hogy bárki saját magának lementheti. Viszont nyilvánosság elég sem képet, sem üzenetet, sem semmit nem lehet kirakni az érintettek engedélye nélkül. (de ez most lényegtelen)


2. Jogilag talán tehetsz feljelentést, de gyakorlatilag evvel nem nagyon fognak foglalkozni, rosszabb esetben kiröhögnek és elhajtanak. Naponta százasával vannak ilyen beszólások különböző közösségi oldalakon. Érdemben biztos hogy nem fognak vele foglalkozni.


3. Fuszi, neked mindig valami balhéba kell keveredni? :D Személyesen nem ismerlek de van pár közös ismerősünk akik előszeretettel mondanak rólad dolgokat (gondolom a hátad mögött beszélnek ki) Bár nem tudom hogy igaz e vagy sem :D

2013. márc. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gábor vagyok :D és te?
2013. márc. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!