Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az iskolában kötekednek...

Ha az iskolában kötekednek velem, akkor milyen jogi lépést lehet tenni? (feljelentést esetleg? )

Figyelt kérdés

Van pár ember, de csak 12 év körüliek, folyton azzal zaklatnak, hogy homoszexuális vagyok, pedig nem igaz! Tanárok nem csinálnak semmit, az igazgató is csak lekvár.(nem tesz semmit). Nem vagyok az erőszak híve, de a múltkor az egyiket nyakon vágtam, azóta ha meglát, belém rúg, hajigál, köpköd, beszólogat, csipked, stb. Mit tudnék tenni?


14/F.


2013. febr. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ők még nem büntethetőek, de nevelőintézetbe küldhetők, ha nem hagyják abba.

Kérdezz meg erről egy normálisabb tanárt, vagy iskolapszichológust, ők általában tudnak ilyenekről.

2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a nevelőintézetes cucc nem jön össze,akkor meg használd a mindig sikeres módszert:tökön rúgás
2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit törődj bele vagy válts sulit vagy verd addig amíg mozog...

Tanárok nem fognak semmit se csinálni ez mindig is így ment...

Vagy próbált nagyon kerülni vagy verd össze...ha utána is basztat még 1x verd össze előbb utóbb csak megunja (kivéve ha népszerű gyerek és te szétvered a suliba hazafele meg 9 en elkapnak és megvernek)

2013. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

12 évesek????? nagy a pofájuk kissé.

lökd neki az ajtónak vagy verd neki a fejét a falnak..hadd törje be:) ha nem leszel az 'erőszak híve' tovább folytatják a csitrik... csapj oda nekik,ha a szép szóból nem értenek;)

2013. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!