Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg a Gun Gale...

Mikor jelenik meg a Gun Gale Online?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs hivatalos bejelentés, innentől csak tippelni lehet, a folytatás nagyban függ még a BD eladásoktól, mennyire befolyásolja az anime eladás a LN eladásokat stb. Ha úgy ítélik meg ,hogy megéri akkor nyilván csinálnak, de elég megosztóak a vélemények, szerintem legkésőbb 2013 őszi szezonban már lehet hallani róla valamit ha lesz, ami egyáltalán nem biztos, mivel az animének egyértelműen nem terveztek folytatást. Én sokkalta inkább ajánlanám ,hogy olvasgasd a LN eket, azok sokkalta sikeresebb munkák lettek mint maga az anime.
2013. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Elsővel egyetértek , ne csodálkozz ha nem lesz egy ideig , 2012 legjobban hypolt és legnagyobb csalódást keltő animéje , eladásai egész jók , de ez nem jelent semmit . Amúgy őszre én nem várnám - mondjuk alapból nem fog érdekelni az első évad után - mivel akkor már be kellett volna jelenteni .
2013. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hol lehet megtalálni az LN-t google-t próbáltam de több kevesebb sikerrelha llinket tudtok megköszönném.
2013. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ErenTitan válasza:

Szia

2014.07.valahanyadikan

Leglabb is ezt irjak hivatalos forumon

2014. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!