Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Egri Csillagok...

S. O. S. Egri Csillagok dolgozat. Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezen a héten írom az E.Cs. dolgozatot és most úgyis rosszul állok irodalomból (vagyis 4-re, de én maximalista vagyok) és kifogott rajtam ez a könyv. Igazából csak annyi a kérésem, hogy néhány fő szereplő KÜLSŐ jellemzéséről tudna-e írni valaki. Mert én végig olvastam ezt a könyvet és egész nap erre tanulok. Kérlek valaki segítsen (negatív hozzászólásokkal kérem ne záporozzatok!). Köszönöm a segítséget(eket)!
2013. febr. 25. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát , már rég olvastam a könyvet és rég írtam belőle , de úgy rémlik , hogy a tételbe le kellett írni a helyszínekről , különböző tárgyakról ( pl.gyűrű , kard , stb. ) . Akkor a szereplők elemzése . Talán ha megnézed a filmet akkor onnan marad valami , igaz van benne eltérés a könyvhöz képest .


Valamint elnézést , hogy konkrétan , nem tudtam segíteni .

2013. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es lett a dolgozatom :)
2013. márc. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!