Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire vagy elégedett a...

Mennyire vagy elégedett a magyar termékekkel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ miben. élelmiszerekben pl jók.

ruhákban nemannyira, ésmég felháborítónak is tartom, h a magyar terméket, nekünk magyaroknak ilyen borsós áron adják. külföldön kéne sokpénzért értékesíteni, és nem nekünk magyaroknak.

2009. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jók, élelmiszerben is, de ruhában is!

Legalábbis én találtam már jót, igaz, ahogy mondták is, megkérik az árát. Márpedig amit bikinit vettem, minőségit akartam, és az máshol/mástól is drága lett volna.

2009. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Ugyanolyan. De az felháborító, hogy ilyen drága. Kíváncsi lennék, hogy mitől drágább egy magyar élelmiszer, mint egy külföldi. Lehet, hogy ott alacsonyabb az adó, de ide is kell szállítani. Szerintem pusztán attól drágább, mert "magyar".
2009. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem szeretem, mert általábban sokkal drágábban adják mint a külföldi termékeket.

Soha nem értettem, hogy a Hollandiából hozott répa miért kerül fele annyiba mint a Magyarországon termesztett társa?

2009. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudod, miért kerül sokkal olcsóbba, amit külföldről hoznak? Valószínű azért, mert nem minőségi: vegyszerezik, nem napon érlelik, permetezik, tápoldatozzák... stb. Vajon honnan tudsz télen is paradicsomot... akármi ilyet venni: mert nem normális körülmények közt termesztik.

Nem mondom, hogy Magyarországon ilyet nem csinálnak, de szerintem ez van a háttérben. Érdemes elgondolkodni ezen!

2009. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
És te honnan veszed, hogy Magyarországon nem permetezik éppen annyira, mint külföldön. Ez csak a magyar gazdák propagandája, közben meg hetente nyomatják a vegyszert.
2009. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amit az előttem szóló mond az igaz ugyan, de láthattad h amikor magyarországon paradicsomszezon van, még akkoris olcsóbb a külföldi, mint az itthoni. az itthoni is vegyszerezve van, ha nemlenne bio lenne, és 5ször annyiba kerülne.
2009. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jók, szinte csak magyar termékeket fogyasztunk.
2009. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor vigyázz, mert előbbutóbb eladósodtok..:D a magyar termékeket sajnos árszínvonalában tekintve nem az átlag magyar embereknek gyártják
2009. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
nem vagyok Magyar ugyan de ettől eltekintve nagyon nem vagyok megelégedve a magyar cumokkal ennyi.
2009. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!