Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tegyem népszerűbbé a blogom?

Egy előkelő idegen kérdése:

Hogy tegyem népszerűbbé a blogom?

Figyelt kérdés
Van egy blogom de senki sem olvassa. Hol tudnám reklámozni? Hogy tehetném népszerűbbé? Help me!

2013. febr. 18. 08:26
 1/8 gelazso ***** válasza:
Az mire jó ha népszerübb?
2013. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a népszerűség nem lenne cél egy word doksiba írogatna
2013. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért szeretném ha népszerűbb lenne mert fölöslegesen csináltam ha nem nézi senki. Pontosan ennyi erővel egy papírra is írhatnék magamnak. :/
2013. febr. 18. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik az a blog?
2013. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

link: onedreamwhitonedirection.blogspot.hu

De

SENKI ne írjon becsmérlő kommentet

2013. febr. 18. 19:12
 6/8 anonim válasza:

Egészen jól írsz, bár a bejegyzések kissé rövidek. Amúgy meg ne könyörögj kommentekért, mert nagyon gáz. 2 fejezeted van fenn, ne csodálkozz, hogy még nincs sok olvasó.

Úgy tudod népszerűbbé tenni, ha pl. kiírod facebookra, ha új részt írtál.

2013. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom csak már kész majdnem egy új rész és elég elkeserítő hogy szinte fölöslegesen írom. Amúgy igen tényleg rövidek és ezért csinálok most egy jó hosszút.
2013. febr. 22. 18:21
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem van egy elég nagy nézettségű blogom. Ha szeretnéd,akkor kitehetlek,csak mondd meg,hogy hogyan és hogy mit írjak.:)

2013. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!