Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tegyem népszerűbbé a...

Hogyan tegyem népszerűbbé a blogom?

Figyelt kérdés
Van egy blogom, anime fanficeket szoktam rá tölteni, kb egy hónapja csináltam, de eddig a max. napi nézettség 3 ember volt. kicsit el vagyok keseredve, nagyon szeretném, hogy nézett legyen. már gondolkoztam azon is, ha jövöhónapban sem indul be, leállítom és kész. de ezt azért mégsem szeretném, mit tegyek, hogy beinduljon a blogom?

2012. szept. 23. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hirdesd Facebook-on,sok kozossegi oldalon.
2012. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 algopirin ***** válasza:

Úgy hívják hogy "marketing" a középszintű vagy ne adj isten alacsonyabb kategória amit éppen el akarsz "adni" akkor oda már szakember kell, "szépen becsomagolva minden szemetet el lehet adni, 1x amíg ki nem próbálják".

Ha jó amit csinálsz akkor kitartás és majd terjed, nagy dolgok nem egyik napról a másikra születnek, ha meg átlagos vagy az alatti akkor a kutyán se fogja érdekelni ez van a világ így működik.

Nem fikázásnak csak építőjellegű kritikának írtam.

2012. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1, köszönöm szépen, megpróbálom, csak nem nagyon szeretem a facebookot meg az egyéb ilyen oldalakat használni :/ de most kivételt teszek :D

2, nem vettem magamra, és köszönöm az őszitneségedet :D

2012. szept. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!