Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárhelyen mi ez a furcsa hang?

Vásárhelyen mi ez a furcsa hang?

Figyelt kérdés

5hangból álló dallam.. és nyáron amikor ott vagyok kb minden nap hallom de még nem jöttem rá hogy mi ez...Azt sem tudom hogy kb merről jön mert a városnak bármely részén vagyok hallom. Egyszer szegeden is hallottam az indóháztérnél a csigapékség környékén..Nem tudja valaki mi lehet ez a hang?:D



(Ui: nem vagyok bolond, nem hallucinálok vagy ilyesmi..:D Mástól is hallottam hogy hallotta már..)



2013. febr. 14. 19:30
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Keress rá: HAARP és youtuebon is van ilyen. Talán az lenne???
2013. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

neeem...:D nem ilyen földön túli dolog..

valami jelzőhang lehet szerintem, hogy valami bezár, vagy valami kapunyitó hang vagy valami ilyesmi, csak nem tudom honnan jön és mi ez, azért kérdeztem hogy tudja e valaki mert kíváncsi vagyok rá:D

2013. febr. 16. 13:22
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ja?! :) Akkor lehet hogy a jégkrémes kocsi? Mást nem tudnék és ezt is csak tippelem. 5hangból szerintem az.
2013. febr. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy a tolatás jelzők is messzire és jól hallhatóak de az egy féle hangot variál.
2013. febr. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ja még egy eszembe jutott a dallamkürt. Bár nálunk ritka olyan amcsi dolog és az bármilyen dallamon tud dudálni. Régen hallottam itt is felénk egy párszor.
2013. febr. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!