Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft új hang kérdés! (?...

Prym kérdése:

Minecraft új hang kérdés! (? ) többi lent

Figyelt kérdés
tesóm minecraftozik (szerver) és a netherbe megy glowstonért. ás ás és egy ilyen gs telep tetején ilyen hangot adott ki a minecraft: (betét zene gondolom én) valódi elektronikus(?)hangok és sziklaomlás de roohadt hangos és hosszú volt. ugy beszartunk mind a ketten h nagyon ,pár perc után megint volt de az akkor amikor a spawnra ment a tp közben kezdte el és a spawnon fejezte be (nappal volt) lehet h a szerón volt valami plugin de még sose hallottuk . a szervernek van saját texture-je de ő nem tette be. aztán megnéztem a .minecraft mappában de nem volt ilyen hang,de még a .jar ban sem volt. mob biztos nem volt mert megnéztem azokat is. ha valaki tapasztalt már ilyen az légyszi magyarázza el h mi volt ez és hol van maga a hang. (ha valaki tudná linkelni a hangot valahogy az jó lenne)

#hang #Minecraft #furcsa #sziklaomlás
2013. febr. 9. 21:25
 1/1 anonim válasza:
én is hallottam már ezt a hangot, de vagy háromszor! én is a tesómmal játszottam, és mi is jól besz*rtunk mikor meghallottuk. ám sajnos fogalmam sincs, hogy mi lehet az a zaj ;_;
2013. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!