Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Származhat belőle baj?

Származhat belőle baj?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem valami normális dolog , de nagyon jól esne mert nagyon k*csögök ...


Szóval ha valakit "ellenségemet" néha felhívnám utcai telefonról ...az kiderülhet hogy én voltam ?

És lehet belőle nagy baj ?


2009. szept. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki, mert a tudakozó azt tudja csak, hogy az egy utcai telefonfülke (és a címét).


De muszáj így visszavágni? Legtöbbször akkor éri el az ember a megfelelő hatást, ha nem vesz tudomást az ellenségéről.


Ha látja, hogy Te bosszankodsz, akkor még jobban fog örülni, mert te bosszankodsz.

2009. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a maffia is használ utcai fülkéket, nem véletlenül. csak arra kell sólymozni, hogy ne legyen a környéken térfigyelő.
2009. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azzal éred el a legjobb hatást ha a képébe mosolyogsz.persze tudom nehéz....
2009. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Kedves utolsó ezt hogy érted ? Miközben hívagotom és találkozok vele akkor mosolyogjak a képébe ?

Vagy ne tegyek semmit és úgy ?


Amúgy hát elvileg nincs térfigyelő ...csak ígyis félek hogy valahogy kiderülhet.

Bár végülis hogy derülne ki?

Csak egy telefon aztse tudják ki-mikor kivelbeszélt ott...

2009. szept. 6. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen úgy gondolom,hogy amikor találkozol vele.és beszéltek(nem tudom milyen viszony van köztetek)akkor csak mosolyogj,és bólogass,hogy igen igen....és legyél halálosan nyugodt......ezzel tudod a legjobban kihozni a sodrából.Nagy nagy önurakom kell hozzá,de hosszú távon ez a leghatásosabb,ha lesz***d!

Ezeket tapasztalatból mondom.mert mindenki a saját kárán tanul....(tudom jól esnek az ember lelkének a kis gonoszségok,de ez az érzés hamar elillan,és csk üresség,düh lép a helyébe)

2009. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!