Péter.S kérdése:

Siratós animék?

Figyelt kérdés

Siratós animé?

Mondjatok nekem olyan animéket amik garantáltan bármilyen embert meg ríkatnak persze a történet is jó legyen legalább 13 részes legfeljebb 50 (persze ez csak 2évados lehet ) én egyet ismerek az az angel beats ezen az eggyik ismerösöm elsírta magát én úgymond eléggé meghatódott állapotba kerültem de tényleg az a fontos hogy bármilyen ember sirjon rajta m



2013. febr. 7. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Air

Ano Hana

Angel Beats!

Byousoku 5 Centimeter

Hotarubi no Mori e

Elfen Lied

Neon Genesis Evangelion /depresszív /

Clannad

Clannad After Story /bár szerintem mint dráma Ano Hana jobb/

Tokyo Magnitude 8.0

Phantom: Requiem for the Phantom /bár kinek mi , nem mondom hogy siratós de van benne 1-2 drámaibb jelenet/

Hotaru no Haka

Rainbow



ui: Code Geass 2.évad végén , ha nem is sírtam de az állam leesett

2013. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi köszi

de ez mos sorrendbe van rakva?

2013. febr. 8. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
sorrendbe hogyérted ?
2013. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát hogy az első az air ami a legjobban meg tud siratni a második kevésbé és így csökken lefele az érzelmi faktor az utolsó pedig már meg sem érzékenyülsz

érted

2013. febr. 8. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:

neeem , random sorrend , Angel Beats! vége és az Ano Hana szerintem a 2 legsíratósabb

Az NGE inkább depresszív.

2013. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 xHaru ***** válasza:
Guilty Crown ..talán :DD
2013. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ahány animét én láttam, sztem a [K] a legsírósabb. Már vége... meg talán az elején is van egy rész, ahol lehet itatni az egereket. Nem szoktam sírni animéken (jégből van a szívem), de ezen sikerült, bár lehet, hogy csak az én defektem, szóval hajrá. Amúgy, ha nem is sírsz rajta, akkor is érdemes megézni, mert fantasztikus story, a grafika pedig egyszerűen lélegzetelállító.

Nagyon sajnálom, hogy csak 13 rész, de jól ki lett használva.:)

2013. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neeee , ne magyarázzuk már bele a K-be hogy jó ... ugyan , vonott sablonos érdektelen story , aminek 3/4e filler , egy normális karakter van az egész sorozatban .


Egyébként fanok örülhetnek mert lesz 2. évada . Bár én az első után tuti nem nézem.

2013. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a Kokoro Connect-et tudom javasolni, de annak is inkább a az 5.-6. részétől olyan amit szeretnél :D
2014. márc. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyolcas, ízlések és pofonok. Én a Dragon Ballal nem tudok kibékülni, pedig az is milyen hűdejó... Vannak ennél milliószor sablonosabb animék is. Két kezemen nem elég, hogy megszámoljam, hány bishihadsereggel körülvett, nyeszlett lányfőszereplős tucatanimét próbáltak nekem úgy eladni, hogy az az év animéje. Biztos velem van a baj, hogy nem nézek elég animét, de számomra felüdülés volt a sok cukormázas pónihányás után a K, ami legalább nem úgy lett a nagyérdemű elé dobva, mintha még a készítője is utálná rajzolni.
2014. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!