Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó romantikus animék?

FakeSmile kérdése:

Jó romantikus animék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudom má milliónyi ilyen kérdés van,ds kifogytam az animékből.Már milliárd romantikus animét láttam és nem találok olyat amit szívesen elkezdenék.Szóval,kérlek írjatok ROMANTIKUS animiméket és saját véleményt.Előre szólok hogy NINCS SZÜKSÉGEN animmeaddicts-os linkekre mert már átnéztem szinte az összes oldalt,de más pozitív/negatív véleményt olvasni róla mint egy rövid ismertetőt olvasni róla.

Jöhet ecchi,yaoi,és yuri anime is,a lényeg hogy romantikus legyen.

Ja és,inkáb olyananimélet szeretnék amik lány szemszögből szólnak.De jöhetnek pasi szemszögből is.Csak ne nagyon legyen harcos,max ilyen misztikus mint az inu x boku ssben és ne legyen hárem!Pasi hárem jöhet,de utálom ha 453565lány van benne és egy pasi.

Előre köszönöm:)



2013. jan. 2. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifogytál az animékből, megpróbálkozhatsz pár mangával is (én ezt szoktam tenni).

Animék:

Kamisama hajimemashita

Sukitte ii na yo

Tonari no kaibutsu-kun

Hakuouki - még nem láttam

Full Moon o Sagashite

Hakushaku to Yousei

Hiyokoi - egy részes OVA a manga népszerűsítésére készült

Hotarubi no Mori e - film

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Kaichou wa Maid-sama! - bár ezt gondolom ismered

Karin

Eureka Seven - még nem láttam, de azt írják van benne romantika

Natsuyuki Rendezvous

Ouran Koukou Host Club

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Sankarea

Special A


Ennyi lenne. Néhány ismertebbet kihagytam a felsorolásból, mert gondolom azokat már úgy is láttad.

2013. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Nem vagyok nagy manga fan..:D se dorama.

Kamisama,Tonari,Sukitte,SpecialA,Kaichou wa maid sama,OKHC,Earl and Fairy,Sankarea,Hsuka Tenma..:-Ezeket láttamm.:)

Hakuouki:-Olyan Hiiro No Kakerás,nem igazán jön be.

Full moon o sagashite:-A rajzolása annyira nem jön be de tetszik.:) ezt elkezdem.

Hiyokoi:-Láttam.Kár hogy csak mangában folytatják.:c

Hetarubi no mori e.:- Mivel csak film,neki se kezdek.

Karin:-A srác karaktere nem jön be de az anime jónak igérkezik:DD

Eureka Seven:- Egyszer neki kezdtem de nem jön be.

Natsuyuki R.:-Ez nagyon tetszik:)

Okami San...:- Ez is bejön.:D

2013. jan. 2. 20:21
 3/20 anonim válasza:
100%

A Hetarubi no mori e-t teljes szívemből ajánlom. Szépen van befejezve és az idő elütésére is jó :P Én mikor néztem ki sem tudtam szállni előle.

+ Nem akarok reklámozni de a mangák is jók! (Habár ez csak saját vélemény ^^)

De hogy a kérdésre is válaszoljak itt van pár:

- Tsubasa Chroncile

- Ghost Hunt

- Hanasakeru Seishounen

- Hakushaku to Yousei

- Itazura na Kiss

- Kin`iro no Chord

- Special A

Próbáltam kevésbé ismert, jó grafikájú (amennyire; habár ízlések és pofonok, de szerintem ezek tetszeni fognak mert az előző válasznál megtudtam hogy milyen fajta rajzolás nem tetszik neked [több is lehet persze de szerintem ezek jók ^^]) több műfajúakat mondani hátha nem láttad és tetszik az egyik. És bocsi hogy nem írok gyors véleményt de ezzel is elment az idő amit fentebb írtam :( Am bocsi a kisregényért! ^^" Remélem hasznos voltam! ^^

2013. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
2013. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ghost Hunt,Early and Fairy,Itazura na kiss,Special a:-Ezeket láttam.:D

Hetarubi no mori e:-Igazából szimpatikusnak tűnik,a pasi karaktere főleg,de a lányé elèg kislânyos ami miatt nem nagyon tudom romantikusnak elképzelni ezt az animèt.:s de belenézek hàtha megszeretem:D

Tsubasa Chroncile:-Nem szimpi.

Hanasakeru Seishounen:-Tetszik,talán ez a legjobban.:D (Bàr ezektől a Bishiktől feláll a szőr a hátamon:DD)

Kin'iro no chord:A Nodame Compatible után nem nagyon tudok neki esélyt adni.:(

Köszi a választ:) igen hasznos volt nagyon:D nyomok is két nagt zöld kezecskét az első kèt kommentelőre.^^

A 3.kommentelőre meg csak annyit,hogy baromi nagy trollnak hiheted magad:D:D erre csak egy piros mancsot tudk adni,mivel sokra nem megyek vele,ès mint ahogy már a kèrdés leíràsában kifejtettem,nekem nem animeaddicos linkek kellenek :D

2013. jan. 3. 21:53
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ez neked hol volt animeaddicts? Ezen a oldalon rövid ajánlások is vannak képekkel.Szinte ugyan az amit itt leírnak neked...
2013. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ismerem a blogot,de én a válaszolók véleményét kértem,és megismétlem nem linkeket! Mellesleg az oldal több műfajú animéről szól,és mire átnézek belőle 20/8 romantikust,SE, addigra megőszülök.Remélem érthető,nem akarok úgy válaszolni mint egy paraszt,de háromszor sem akarom elmondanj ugyan azt..
2013. jan. 4. 09:27
 8/20 A kérdező kommentje:

És,amúgy amúgy a felét az animeaddctsról másolta be,ha meg nem,akkoris egy rövid ismertetőt írt.Max 2mondatban fejti ki a véleményèt amivel nagyon nem leszek okosabb,neki meg csak egy sima Ctrl+C aztál Ctrl+V odabiggyeszt egy képet,meg egy korhatárt és hellószia.

:/

2013. jan. 4. 09:36
 9/20 vancsi1998624 válasza:
Vampire knight!!!!! tuti tetszene :) romantikus misztikus,de azért vicc is van benne ,néhol komoly------a legjobb!!! :)
2013. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Láttam mindkét évadát.:)
2013. jan. 21. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!