Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok mikor kisebbek...

Honnan tudtátok mikor kisebbek voltatok mik akartok lenni?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, mert tanácstalan vagyok. Érdekel a lakberendezés, az esküvőszervezés, és a gyógypedagógia is. Előre is köszönöm a segítséget!
2009. szept. 4. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
én sebész akartam lenni. Aztán rájöttem, hogy nem bírom a vért és ha meglátok egy tűt, akkor rosszul vagyok. Tljesen más felé sodort az élet. 14évesen sztem nem lehet eldönteni mi szeretnél lenni, mert annyit változol még...
2009. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most vagyok 19, és nem tudom milyen irányba tanuljak tovább.
2009. szept. 4. 23:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a többi segítő választ!
2009. szept. 7. 21:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos, légyszi ha van valamilyen hozzászólásotok akkor írjatok.
2009. szept. 11. 15:23
 5/10 anonim válasza:

Mi érdekel? Mi az, amivel órákig képes vagy foglalkozni, vagy mindig megmozgatja a fantáziádat?

Annak kell lenned:D

2009. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen a lakberendezés, például.
2009. nov. 11. 18:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak félek nem vagyok elég tehetséges hozzá.
2009. nov. 11. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerettem az állatokat,ebből lett hogy állatorvos akartam lenni
2010. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én például onnan tudtam, hogy mindenképpen a történelemmel kapcsolatos munkát szeretnék, hogy töriórákon nagyon elememben voltam. Minden szóra figyeltem, egyetlen apró részlet sem kerülhette el a figyelmemet. Előfordult, hogy egész órán mindenki a drága tanárnőm és az én párpeszédemet hallgathatta a tananyagról, vagy valami más érdekességről. Ettől függetlenül nem voltam teljesen ötös, mert hajlamos voltam azt a változatot leírni, amit én reálisabbnak gondoltam, mégha a tanárnő külön mondta is, hogy arra nem fog tudni pontot adni. Viszont nagyon megbecsült, amiért mindenhez volt saját véleményem, ami sokszor eltért az övétől. És ez középsuli első osztályától ment, még most is tartom a tanárnőmmel a kapcsolatot. Bár azóta nem "tanárnő", hanem legjobb barátnő. :) Sajnos nem teljesült 100 %-an az álmom, de a szabadidőmben még most is a töri kapja a főszerepet, és sok híresebb, külföldi és magyar történésszel tartom a kapcsolatot, és érdekli őket a véleményem. Szoktam nekik segíteni is, mert gaykran kérnek erre. Szóval boldog vagyok így is. :)


Én azt mondom, légy akkor lakberendező, megéri követni az álmaidat. Nem véletlen, hogy érdekel. Engem sem véletlenül érdekel pl. a ruhatervezés, rajzolás - tehetséges vagyok benne. Hajrá! :)

2010. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
orvos akartam lenni, az is lettem, most agysebészként végzem a dolgomat
2010. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!