Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nekem kisebbek a lépteim,...

Ha nekem kisebbek a lépteim, mint a mellettem sétálóénak, és szeretném tartani a tempót, akkor az én sebességem nagyobb, nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem :D Ha ugyan olyan gyorsan mentek akkor ugyan annyi métert tesztek meg egy másodperc alatt, ergó ugyan olyan gyorsan sétáltok :D
2011. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

v= s / t


azaz sebesség= út/idő


Ezért pl. autókban km/h kilométer/óra mérik a sebességet.


Mivel Ti mindketten ugyanazt az utat teszitek meg ugyanannyi idő alatt ugyanannyi a sebességetek is.


Az más kérdés hogy Neked többet kell lépned hozzá...

//gyerekként amikor apum vitt haza oviból/suliból mindig néztem h nekem 2-t kell lépnem amíg ő egyet lép és állandóan sietett szal nyomi kisgyerekként néha szinte futottam mellette xD/

2011. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ez az! Ha futsz, ő meg csak normál tempóval sétál, akkor nyilván gyorsabban mentél mellette
2011. jún. 1. 07:10
 4/4 anonim ***** válasza:

nem mert v = s / t és kész. :D


Az más kérdés hogy ő egy lépéssel megtesz 90 centit, Te meg csak 45-öt. Tehát neked 2* kell lépned amíg ő egyszer.

VISZONT ugyanannyi a sebességetek...


ne a futást figyeld hanem azt hogy a fejetek búbja hol tart a levegőben és akkor ugyanott vagytok. xD


Áh a tükrös kérdés is hozzád tartozik?

2011. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!