Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztál már/találkoznál...

Találkoztál már/találkoznál innen GYK-ról valakivel?

Figyelt kérdés
Mondjuk pár üzenetváltás után, ha szimpatizálsz vele.
2013. febr. 1. 22:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én találkoznék. Jó vége? Attól függ ki mire gondol, mert ez így érdekes megfogalmazás.
2013. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Én itt ismertem meg az egyik barátnőmet. Még csak egyszer találkoztunk, pedig közel lakunk egymáshoz. Csak sajnos nehéz összeegyeztetni, ki mikor ér rá. De én ennek ellenére nagyon jó barátnőmnek tartom, abszolút azonos az érdeklődési körünk, jókat szoktunk beszélgetni facebookon. Ő az egyetlen, akivel hosszútávon is fenn tudtam tartani a kapcsolatot, már 3 hónapja ismerem, és minimum hetente írunk egymásnak, de van, hogy gyakrabban, és órákig el tudunk beszélgetni. :) Másokat is megismertem már innen az oldalról, bejelöltük egymást facebookon, de egyikükkel sem beszéltem 1 alkalomnál többet, őket ki is töröltem az ismerőseim közül...

16/L

2013. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Személyes ügy.
2013. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!