Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jobb a hangom?

Hogyan legyen jobb a hangom?

Figyelt kérdés

14 leszek oktoberben fiu vagyok.

Hogy is mondjam kisebb koromban nem erdekelt az enekles..

De mostanaban egyre jobban vagyom arra hogy kieresszem a hangom hogy enekeljem ki magam.

Van 1 karaoke progim is abba szoktam enekelni mostanaba szerencsere egyre jobb pontszamokat erek el.

De en belulrol ugy erzem hogy jo a hangom de felek masok elott enekelni mert mar vettem fel regebben felvetelre es visszahallgatasra eleg ciki a hangom..

Mit tegyek hogyan legyen jobb hangom ? :O

Meg most is mutalt lehet hogy meg fog nem tudom.


2009. szept. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj az énektanároddal,ő biztosan tud tanácsot adni, ismeri a hangod, ha jónak találja, még segíteni is fog.
2009. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felek kiengedni a hangom foleg neki foleg a suliba foleg az osztaly elott...:(
2009. szept. 1. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj az egész osztály előtt?

Beszélj vele, és mondd meg, hogy szeretnéd, ha megmondaná a véleményét a hangodról, hogy hogyan énekelsz, de nem szeretnél mindenki előtt énekelni. Kérdezd meg, nem lehetne valahol olyan helyen, ahol csak ő meg te vagytok.

Szerintem csak megérti, és segíteni fog! :)


Sok sikert!

2009. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom :S
2009. szept. 1. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha felveszed a hangod akkor az nem a legjobb mert ott teljesen átalakitja.vannak olyanok akik nagyon szépen énekelnek de felvételben olyan a hangjuk mint egy könnyűszellentésnek.egy embert keress akiben megbízol és kérd ki a véleményét vagy várd meg amíg az énektanár feleltet
2010. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!