Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unokanővérem megkért hogy az...

Unokanővérem megkért hogy az esküvőjén legyek én a videós (szóval vegyem fel az egészet), tudnátook adni tanácsot vagy linkelni oldalakat, hogy ilyenkor mikre kell figyelni, hogy minnél jobb legyen?

Figyelt kérdés
előre is köszi, komoly válaszokat lécci, akibaromkodni akar, az menjen máshova, köszi
2010. nov. 27. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy esküvőn, ahol "hivatásos" videós volt felbérelve és a legjobb pillanatok alatt a kamerája előtt táncoló 8-10 éves gyerekeket filmezte vagy fél órán keresztűl. Borzasztó volt!!!

A gyerekek aranyosak, de ez nem az ő napjuk. Mindenképpen legyen rajta a boldogító igen (sőt IGEN) kimondása, az anyakönyv aláírása (hogy később ne lehessen letagadni :-)) mind a házasulandók, mind a tanúk részéről.

A vacsorán Legyen látható a dekoráció, a menű és a vendégsereg (hogy az emlékek fakulásakor felidézhető legyen. A tánc, különös tekintettel a kiemelkedőekre (asztalon táncolás, Király L. Norbi féle különcség, stb...) Ha lesznek játékok, akkor azok is. Mennyasszony (vagy vőlegény) elrablása. Ha van vőfély, akkor a dumáját mindenképpen rögzítsd, Mennyasszonytánc, lehetőség szerin úgy, hogy látható legyen amikor a tánc előtt a kosárba kerül a pénz, boríték.

És nem utolsó sorban a nászéjszaka amit majd küldj el nekem priviben :-D

Tehát mindent ami emlékezetes lehet azt vedd fel.

Amire még figyelj, hogy ne kapkodd a kamerát, egyik helyszínről a másikra, de ne is hagyd órákon keresztűl egy ponton.

És csak halkan mondom, hogy a kéréstől függetlenűl, te itt vendég vagy, tehát nyugodtan üllj le kajálni, menj táncolni, és addig add oda a kamerát valaki másnak aki helyettesít amíg TE is jól érzed magadat. Így legalább teljes lesz a felvételen látható vendégsereglet, hiszen ha állandóan nálad a felvelő, te nem látszol rajta.

Sok sikert!

2010. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, ezzel tényleg sokat segítettél, és meég annyi kérdésem lenne hogy annak van értelme vagy egyáltalán illik-e hogy odamenni kamerával emberekhez hogy mit üzennek az ifju párnak?
2010. nov. 28. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Az előző vagyok és szerintem az ötleted nagyon jó!

Hogy illik-e? Hát természetesen illik és úgy gondolom, hogy akiket meghívtak, azok is nagyon jó ötletnek fogják tartani és boldogan fognak "legyetek boldogok örökké" üzeneteket rámondani a felvételre!

2010. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lassan mozgasd a kamerát, ne zoomolj túl sokat, és gyakorolj felvétel előtt. Figyelj, hogy fel legyen töltve az aksi.
2010. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!