Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Demi Lovatoról?

Ti mit gondoltok Demi Lovatoról?

Figyelt kérdés

Szép?

Jó hangja van ?........stb.



2013. jan. 22. 00:52
 1/6 cathilina ***** válasza:
Elég idegesítő filmekben/sorozatokban szerepel. A hangja semmivel sem jobb bármelyik fiatal Disney-sztárénál, és ennyi sminkben jó eséllyel maga a Jeti is jól (?) nézne ki. Nem ellenszenves kifejezetten, de semmivel sem több az átlag tinisztároknál, valószínűleg egy-két év és senki nem fog rá emlékezni.
2013. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát régen én se bírtam de most már bírom.Sztem jobb hangja van mint Selena Gomeznek .Élőben is nagyon jó hangja és sztem kevés akinek élőben is jó hangja van.Meg jot röhögtem rajta az X factorba .Néztem róla pár smink nélküli képet (nem tom mennyire smink nélküli ) de azokon is szép volt.De ez az én véleményem.........
2013. jan. 22. 02:01
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a hangja hasonlítható Christina Aguileráéhoz. Mindkettejüknek tiszta és erős hangja van. Filmekben nem láttam. Szépnek szép, de nem kellene rá ez az erős make-up.
2013. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. A filmjeiben es a sorozatokban nem o nem tetszik, hanem a filmjei amikben jatszik nem nagyon az en izlesem.(pl. Sonny a sztarjelolt, meg van az a film amelyben Selena Gomezzel a foszereplo) En is lattam rola smink nelkuli kepeket es szerintem maskep se csuf, sot szep ugyigy, de nem lehet tudni, hogy mennyi igaszsag van azokban a smink nelkuli kepekben... Legjobban a szamjai tetszenek nekem.

15\L

2013. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Demi a példaképem. Borzasztó sok mindenen ment át, bulimia, vagdosás, szülei válása, és a minap elhunyt az édesapja.

Már kiskorában is evészavarai voltak és a dokumentum filmjében elmondta, hogy utálta hogy ilyen Disney sorozatokban kellett szerepelnie, hogy példaképet akartak belőle cisnálni, mert ő nem az a lány volt akit eljátszott.

A hangja eszméletlen jó, ha például megnézed ezt a videót, hallatszik hogy gyönyörű: http://www.youtube.com/watch?v=l2oDQG6BLNQ

Nagyon sok mindenen átment, és ezt megosztotta a rajongókkal. Mindenkinek segített és mindig próbálta jobbá tenni a körülötte lévők napjait.


Fantasztikus ember.

2013. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc sztárom.Tisztelem azért amiért ilyen sok mindenen átment és bátorítja az embereket arra hogy vállalják föl önmagukat és átsegít másokat a nehéz időszakokon.Egyszerűen imádom.Ő egy igazi példakép.Bárki mondjon bármit Demi Lovato-ról én ezt tudni fogom mindig.Ja és sokkal jobb mint Selena.Amúgy a Stay strong dokumentumfilmje is tetszett.❤❤❤Demi❤❤❤
2013. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!