Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sümeg 40-50 km-es körzetében...

Sümeg 40-50 km-es körzetében el lehet helyezkedni GÉPÉSZMÉRNÖK diplomával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Életem egyik legmeghatározóbb döntése előtt állok mikor is hamarosan ki kell töltenem a felvételi papírokat! Nagyon nehéz a mai életben megmondani azt, hogy milyen pályára is érdemes lépni, hová is adjam be a jelentkezésem!

Kiskorom óta érdekel a gépek működése stb., tehát műszaki beállítottságú vagyok. Első két helyen fog szerepelni a gépészmérnöki, illetve a mérnökinformatikus szak, viszont e kettő közül nehéz döntenem!

Mindenképpen szeretnék Sümegen élni a jövőmben, és ezért olyan diplomát szeretnék, ami műszaki és amivel el tudok helyezkedni erre felé!

Előre is köszönöm szépen, üdvözlettel:

Nagy Péter



2013. jan. 18. 23:15
 1/1 anonim válasza:
valószínűleg el lehet helyezkedni, de szerintem hülyeség (már bocsi) így eldönteni, hogy ott akarsz élni. egyrészt a mérnököknek a munkájuk "dönti el" hogy hol élnek, a cégek is szeretik a hajlandóságot a költözésre, külföldi kiküldetésre. másrészt meg még nem tudod, hogy mit hoz az élet, szóval ne ez alapján válassz szakmát. Írd be nyugodtan azt elsőnek, amelyik közelebb áll hozzád.
2013. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!