Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki emo? .

Figyelt kérdés
...de a barátai és családja előtt kénytelen normális embernek mutatkozni,mert azok nem értenék meg vagy elítélnék..

2013. jan. 18. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy sarki kis buznyák is nyugodtan vagdoshatja magát ugyan úgy, az emo-t nem az teszi, hogy vér csöpög a karjából.
2013. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nálam is ez van, vagyis majdnem. Tudják hogy emo vagyok, ezért szoktak viccelődni velem, főleg a bátyám. Anyum alig tudja megérteni, hogy miért nem vagyok olyan, mint a "normális" lányok. Miért öltözök legtöbbször feketébe stb.. A barátaim nem ítélnek el, de nem nézik ezt jó szemmel, ezért előttük én is inkább olyan cuccokat viselek, amiket "elfogadnak". Viszont tudják hogy én ilyen vagyok és nem tudok más lenni. Imádom az emo zenét, érzést és mindent. Tetszik az öltözékük, a viselkedésük, de az, hogy csak az emok vagdossák magukat ez hülyeség. Emberek elítélnek minket, ezért a kis félreértés miatt és ez nagyon zavaró, de leszarom őket xD Akik ezt hiszik azok mindent elhisznek amit hallanak és nem járnak utána. Gratulálok nekik.

Szerintem mondd el nekik, lehet hogy rossz lesz, de az még rosszabb ha hazudsz nekik. Nem szabad eltitkolni a valódi éned, mert különben egy idő után nem leszel önmagad. :) Nekem is nehéz volt, és szerintem mindenkinek, aki ilyen helyzetben van, de ez a te döntésed. :)

2013. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nálam látják hogy emo vagyok,magasról leszarom mit gondolnak rólam.A pasim szeret nekem ez elég.És mindenki azt hiszi egy emo nem tud bulizni hülyülni vagy bármi átlagosat csinálni.Pedig nem vagyok egy szardarab akire még rá is lehet köpni.
2013. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hello. Szerintem semmi baj az emokkal, sőt a legjobb barátom emo. És mostanában én is arra kényszerülők, hogy ne mutassam meg az emo lényemet. A barátaim megszokták, hogy kicsit depisebb vagyok mint kellene. A családban pedig a kamaszkornsk tulajdonítják ezt. Egyébként ha tényleg fontos vagy nekik akkor ígyis-úgyis el kell, hogy fogadjanak.
2013. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kamasz!

Ameddig azon problémázol,hogy nem öltözhetsz úgy,ahogy akarsz, te így nem tudod kifejezni magad,stb.. addig bizony nem lehet komolyan venni,ahogy a legtöbb kamaszt sem...

Mit fogsz csinálni,ha esetleg pár év múlva oda jutsz,hogy állást kell találni?? Ott bizony le.szarják,hogy te hogyan akarod kifejezni önmagad,hogy világfájdalom van az arcodon,ha nem veheted fel a kedvenc fekete gatyód...

Nemsokára felnősz és nem lesznek ilyen problémáid hidd el. (és most várom a beszólásokat! :D )

2013. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én emo vagyok és hát....Rám furán néznek meg kapok "poénos" beszólásokat vagy ,hogy "érvágós k*rva".... Szerintem jó ,hogy nem vagy olyan birka ember ^^
2013. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!