Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (csak lottósok) Mit gondoltok...

(csak lottósok) Mit gondoltok arról hogy a Skandináv lottót már több mint 2 hónapja mindig elviszik?

Figyelt kérdés

[link]

5x egymás után de összességébe majdnem 8x egymás után

12 éve van 35/7 de legfeljebb 3 vagy majdnem 4 egymás után volt telitalálat most meg a duplája.

Erre mi a logikus magyarázat???

Meghibásodott a Szj zrt csalást generáló gépe?

Nagy a szegénység és minden elkeseredett ember lottózik,? így sokan nyernek vagy mi ???

Bármilyen gondolatod van a témával kapcsolatban oszd meg érdekel.



#lottó #skandináv #35/7 #szjzrt
2012. okt. 17. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

megint elvitték? az besz.arás


én is figyeltem hogy mostanában mindig van telitalálat van mikor kettő is



én először arra gondoltam hogy valaki rájött a nyerő szisztémára és az viszi el mindig, de mondjuk ez gyanús lenne hogy egy ember nyeri meg mindig

2012. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:

Gyanítom, hogy az eltérés nem szignifikáns. Ennyi még simán belefér a természetes fluktuációba. A valszínűségszámítással az a gond, hogy nem lehet egyedi esetekre alkalmazni. Ha annak az esélye, hogy mondjuk a következő két hónapban minden alkalommal 10 embernek lesz 7 találata, az akármilyen kicsi, attól még a kicsi valószínűség is azt jelenti, hogy megtörténhet.


> Nagy a szegénység és minden elkeseredett ember lottózik,? így sokan nyernek vagy mi ???


A 4 találatosok számából az látszik, hogy nem játszanak többen.


> Meghibásodott a Szj zrt csalást generáló gépe?


Ha csalnának, akkor okosan csinálnák. Simán felvinnék a többi nyerési adatot is (6-4 találatosok), hogy úgy tűnjön, hogy többen játszanak.


Amúgy is elég rövidlátó következtetés. Ha kicsi a nyeremény, akkor kevesebb a nyeremény, tehát kevésbé vonzó a játék, így kevesebben játszanak. Márpedig ez függ össze a bevétellel. A lottó lényege az, hogy minimális veszteség mellett hatalmas nyereményt helyez kilátásba, viszont elég kis eséllyel. Pont ezért vezették be a nyereményhalmozódást – ami régen nem volt –, hogy ezáltal még nagyobb legyen a nyeremény, így még vonzóbb legyen a játék, és többen játszanak.

2012. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!