Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek tetszik a Szulejmán új...

Kinek tetszik a Szulejmán új sorozat?

Figyelt kérdés
Ez az új sorozat amit annyira reklámoztak meg erről a kiváló Szulejmánról szól. Megnéztem az első részt és pont oylan mint egy gagyi szappanopera. Engem felháborít hogy törököket viszont látunk abból a bizonyos 1526-os évből. Mert ugye ez a sorozat abban az időben játszódik amikor Magyaroszágot 3 részre szakították. Az én véleményem nem kell ilyen sorozat. Akkor inkább már a Mari Csuhéj.
2013. jan. 12. 18:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Na válaszok?
2013. jan. 12. 19:17
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit csak a troll kérdésekre tudtok válaszolni!
2013. jan. 12. 19:54
 3/9 anonim válasza:
100%
Engem érdekel speciel. De az a gond, hogy igaz nem magyarul de itt már megnéztem http://www.youtube.com/watch?v=UEd48eDx8tY Mivel a 2.részt is szétbontották, hát... így itt nézem a részeket. A "Mari csuhéj" nem egy történelmi emberkéről szól.
2013. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz kösz!
2013. jan. 17. 19:19
 5/9 anonim válasza:

szerintem pont nem az a szappanopera... én nézem törökül a youtube-on mert a heti fél rész nevetséges.

nem kell háborogni az 1526 miatt, megtörtént és kész. akár leadják akár nem, semmi nem fog változni. inkább örülnöd kéne, hogy nem valami argentin szappanopera, hanem történelmi részei is vannak, és elég nagy részben magyar. én pl élveztem ahogy a mohácsi csata részét megcsinálták, pedig én is magyar vagyok :D

2013. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Élvezted? Neked az tetszik hogy emberek ölik egymást? De ebbe inkább ne menjünk bele. Ez a te véleményed az enyém meg az hogy nem ide való.
2013. febr. 3. 19:55
 7/9 nikolett23 válasza:
nekem nagyon tetszik. és ha tényleg így történt ahogyan leadták akkor Lajos király nagyon elszúrta. Lefejezteti az oszmán követet,pedig csak figyelmeztetni akarta hogy fizessen adót. hát mind a két oldalt meglehet érteni. a vér folyás valóban nem jó....most még rosszabb állapotok uralkodnak mint régen. vér nem folyik hanem éhen halnak az emberek hiába gályáznak (nem ide illő téma boccs)
2013. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rikela válasza:
Nekem tetszik, csak időnként problémám van a történelmi hűséggel, meg azzal, hogy teljesen idiótának tüntetik fel benne a magyarokat. Van egy cikk, ami erről, néhány meg Hürrem és Szulejmán kapcsolatáról írja a valós tényeket, ha valakit érdekel: [link]
2013. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez csúztatás nem volt semmilyen lefejezés.
2013. márc. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!