Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naplót hogyan írjak?

Naplót hogyan írjak?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy a vakáció első két hetében volt miről írom,viszont most itt vagyok a végén és egész nap tanuok meg tv-t nézek,gondolataim se nagyon pörögnek,tehát belső érzelmeimről sincs mit nagyon írjak és nem is történik velem semmi.... Ha valaki esetleg egy internetes naplót tudna linkelni annak nagyon örülnék,mert legalább írnék valamit:A tanárunkal az a gond hogy olyan hisztis hogy ha egy nap is hiányzik annyira ki fog akadni hogy az egyest azonnal bevágja. 9. osztályos matek-infós tanuló vagyok

2013. jan. 12. 12:04
 1/1 anonim válasza:
Egy valamit nagyon tudok ajánlani NE NÉZ TV-t, teljesen meg öli a kreativitásodat, szerintem ha TV-t nézel ne csodálkozz hogy nem pörögnek a belső gondolataid. De külömben sok más oka is van amiért nem éri meg TV-t nézz.
2013. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!