Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a colátol, hasmenésem...

Félek a colátol, hasmenésem lesz tőle és még hányok is, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Régebben ittam colát és nagyon megfájdult tőle a hasam.Elmentem wcre és sokat kellet kakilnom.Majd megittam mégegyet de ettől eleinte nem volt semmibajom.Majd elkezdtem hányni és lehánytam anyukámat.Nem tudom mitől van ez de már nem merek colát inni nehogy valakit lehánnyak vagy netalántán ha nem vagyok wc közelbe bekéne kakilnom.Mi lehet az oka ezeknek?
2009. aug. 27. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen... A rossz emlék. Egyszer én ettem valami Japánból beszervált nagyon intenzív ízű cukorkát, utána hánytam, meg hasmenésem volt (nem a cukortól, vírus.). Aztán nem akarom részletezni, de folyton az a bizonyos íz köszönt vissza, még ma is kiráz a hideg, ha rá gondolok, pedig már 11 éve volt.

Szerintem nem biztos, hogy a cola miatt volt bajod, de ha nem kívánod, akkor ne idd. Vagy "győzd le a félelmed", igyál, ha nem lesz semmi bajod tőle, akkor nincs mitől tartanod, ha pedig megint rosszul leszel, akkor legalább tudod, hogy a colát nem neked találták ki...

Amúgy furcsa, mert hányingerre inkább jó szokott lenni általában...


Amúgy... SZEGÉNY ANYUKÁD!:S :) :D

2009. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi az a cola? én csak olyat ismerek, hogy kóla.
2009. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!