Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adjam egy lány tudtára,...

Hogyan adjam egy lány tudtára, hogy szeretem? (sajna egy osztályba járunk. )

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 13:23
 1/6 anonim válasza:

Elöszőr is hány éves vagy? :D

Amúgy szerintem hívd el valahova, üljetek be 1 forrócsokira, vagy menjetek moziba és utána mond el neki mit érzel.

Bár ez attól függ, hogy mennyire vagytok jóban.

Ha minden nap beszélgettek jól elszórakoztok akkor ugye könnyebb, viszont ha nem vagytok még olyan szoros viszonyban akkor kezd az alapoktól. (Beszélgetés,közös hobby keresése stb.) :)

2013. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sztrecskó ***** válasza:
keresd vele a mindennapos kapcsolatot. Először társaságban, aztán fokozatosan egyre inkább csak kettesben. Ha meg van, hívd el randizni valahová. Az meg egy tökéletes alkalom már.
2013. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!Amúgy a 2. kérdésre válaszolva jól kijövünk egymással.
2013. jan. 4. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 13 vagyok és a lány is de nem szeretném egyenlőre ,hohy kitudódjon.
2013. jan. 4. 20:11
 5/6 anonim válasza:
Te is lány vagy? Az már gáz, olvasgattam a válaszokat, akkor még azt mondtam volna, hogy "házi nyúlra nem lövünk", de ha a barátnődbe szerelmes vagy, az egy kicsit gáz. Szerintem elfelejtheted. Elég ritkán toppan be egy osztályba két leszbikus lány.
2013. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piriiiiii ***** válasza:
Te utolsó... tiszta hülye vagy. :D
2013. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!