Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Énekes szeretnék lenni! Hogyan?

Énekes szeretnék lenni! Hogyan?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok ezért kicsit nehezebb. Nagyatádon élünk szóval a hely is rossz. Nagyon szeretek énekelni 1. óta énekkaros vagyok és énektagozatos is. Aki eddig hallott énekelni azt mondta, hogy gyönyörű hangom van, de én kicsit félek ettől a nagyközönségtől. Szeretnék megpróbálkozni a csillag születik-ben, de félek elmondani a szüleimnek, hogy megakarok próbálkozni ezzel. Na meg a gondolat, hogy ha nem sikerül akkor az egész iskola rajta fog röhögni.

2013. jan. 2. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért félsz megkérdezni a szüleidet? Szerintem először is mindenképp beszéljétek meghogy mi lenne ha alapon megpróbálkoznál vele. Viszont abból itélve amit írtál, nem tudom, hogy mi lenne veled, ha esetleg nem jutsz tovább a műsorban, mert már leírás alapján is kicsit félénknek tűnsz.
2013. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!