Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 Éves vagyok és énekes...

Jennni kérdése:

12 Éves vagyok és énekes akarok lenni, megvan hozzá a hangom sokan mondták. Csak nem merek bele vágni. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"megvan hozzá a hangom sokan mondták. "


anyukád apukád a nagymama és a legjobb barinőid nem számítanak

2012. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ők mondták , már bocs. -.-'
2012. okt. 9. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy? Mert akkor a mutálás ezen még változtathat...


Egyébként meg gyakorolj sokat és ha elég idős leszek akkor jelentkezz valamelyik tehetségkutató műsorba (általában 14. év az alsó korhatár) Vagy internetem is nézhetsz pályázatokat. Illetve lép fel (ingyen) klubokba bárokba éttermekbe (vagy ahol megengedik) és ott talán valaki "felfedez".

2012. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan kezdj... hát a legjobb, ha elkezded :D mondjuk vannak ilyen énekoktatók, hangképzéses szakemberek, stb... Az sem árt, ha lámpalázad leküzdöd, ha van (ezen könnyen tudsz segíteni 2 deci vodka asszisztálásával ;) )
2012. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!