Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érjem el azt hogy én nem...

Hogy érjem el azt hogy én nem vagyok nagy képű vagy hát már legalább is nem vagyok?

Figyelt kérdés
A családommal eleinte gazdag körülmények között építkeztünk de egyre csak szegényebbek lettünk ehhez jöttek a szülői veszekedések családi problémák.Térjünk a lényegre szoval az osztálytársaim mindig le nagy képűznek valaki azt mondja hogy én mindenkinél jobbnak tartom magam meg direkt csinálom hogy röhögjenek rajtam pedig ez nem igaz ez nekem rosszul esik
2013. jan. 1. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van értékrendet, tudod mit akarsz tenni,és mit nem. Ez manapság már nagyképűség számít, de ne is törődj velük. Csak tudd hogy mit akarsz, ezt a fajta nagyképűséget fell kell vállalni, mert különben le fognak húzni a reménytelenségbe, és mocsokba.
2013. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erkölcsi tartás is nagyképűség, azaz sokminden.

Ha még írnál, akkor jobban megértenénk.

2013. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már anyira idegesitenek ezzel hogy "nagyképü vagyok" hogy probálok megváltozni amiatt ami nem is vagyok
2013. jan. 1. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Osztályban átlagban mindig rászálnak valakire. Jelen esetben téged. Ne havarjon, hanem vett tudomásul, hiszen változtatni ezen már nemigen lehet. Vállald fel magadat, de a te értékrended szerint, nem az ővékével.

Ha látják, hogy úgy próbálsz viselkedni amilyen nem vagy az csak ront a helyzeteden. Életben sok jelzőt ráakasztanak az emberekre, nem kell komolyan venni. Ha nem fogadtak be akkor sem fognak, ha a kedvükre teszel.

Szerintem inkább az a baj, hogy látják rajtad hogy bánt amit mondanak, kikezdhető vagy, ezért mégjobban piszkálnak már azzal is ami nem igaz, csak nevetnek rajtad, hogy felveszed a dolgokat. Ameddig ezen bánkotsz addig nem változik a helyzet. Ez olyan mint akire azt mondják gyökér, ha nem veszed fel akkor abbahadják, ha felveszed akkor meg le sem szálnak rólad.

2013. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem
2013. jan. 2. 13:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor legyek önmagam és ne vegyem tudomásul öket ahham:)
2013. jan. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!