Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a fiatalokról akik minden hétvégén buliznak és isznak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben én is mindig partyzni jártam, aztán úgy éreztem, hogy kiöregedtem, de már kezd hiányozni a dolog. ÉS a szép lányok:)


Egyébként nálam a party nem abból állt, hogy IHB party és annyit vedelünk, amennyit jól esik. Én 1-2 korsó sör 1-2 koktél után már jól éreztem magam, nem voltam beb@szva, de nem is voltam feszült. Utána jöhetett 1 vodka, vagy feles. De ilyen partykon sosem ittam le magam a sárga földig. Szerintem egy házibuli sokkal neccesebb dolog, vagy azok, akik kint artkodnak a tereken. Egyrészt, rosszabb minőségűt isznak, másrészt ezt nagyobb mennyiségben és nem is mozogják le (tánc), nem is kötnek új kapcsolatokat.

2009. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
22:25 19/F vagyok
2009. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
azt gondolom, hogy helyesen teszik, éljék ki magukat, szórakozzanak, amíg lehet, és talán nem megkeseredett, "utálom a fiatalokat" nyugdíjasként fogják leélni életük utolsó néhány évét...:)
2009. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
ja 19/L
2009. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem is tudom... -.- Múltkor hallottam a buszon, h egyik csaj meséli úgy be volt rúúúgva, h 3 napig csak hányt, még epét is. Telehányta a szobáját, 3. nap rászólt az anyja, h talán kikéne takarítania a szobáját...xD büszke lehet magára..ráadásul úgy mondta mintha tök természetes dolog lenne ez minden héten. Én utálom a bulikat x) :D

15/L

2009. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti vagyok:

igen az ilyen emberek, "nők" (erősen idézőjelben) szánalmasak.

ahogy írtam, nem iszok, mert nem jön be, és különben is egy lányban legyen már annyi, hogy nem issza le magát teljesen...

és mégis reggelig ugrálva tombolok a bulikon.

2009. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!