Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emlékkönyvbe rajz-ötletek?

Emlékkönyvbe rajz-ötletek?

Figyelt kérdés
10 éves lány unokatesómnak kéne valamit rajzolnom az emlékkönyvébe. Valakinek van valami, szép de nem túl bonyolult ötlete? 16/l
2009. aug. 25. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tom and Jerry
2009. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írsz egy szép verset a lap közepére és körben gyönyörű, színes virágokat, indákat, leveleket rajzolsz, kiszínezed...


============


Én csináltam már olyat is, hogy az emlékkönyv 2 lapját összeragasztottam, de előbb az egyiken kivágtam egy kinyitható ablakot, a másikra meg (az ablak helyére) beragasztottam egy szép kis tájképet...

Így aki kinyitja ezt az oldalt, egy varázslatos ablakocskát nyithat ki, ahol bekukkanthat egy másik világba... Lehet alá írni egy hozzáillő verset is.


Pl.:

"Én költő nem vagyok,

Verset írni nem tudok,

Azt kívánom én neked,

Legyen boldog életed!"

2009. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%
Én a barátnőmnek garfieldet rajzolta és melé szép verseket neki tetszet vagy másol egy rajzfilm mese höst le.
2010. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a hercegnők, királylányok tetszenének neki. :)
2010. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!