Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emlékkönyvbe mit rajzoljak?

Emlékkönyvbe mit rajzoljak?

Figyelt kérdés

14 éves lány emlékkönyve.

nemvagyunk valami jóba mostanság.. :D régebben se voltunk legjobb barátnők,sose jártunk össze,csak msn-en beszélgettünk,ezért is lepődtem meg mikor a kezembe nyomta az emlékkönyvét. szóval miután nemigazán ismerem,nemtudom milyen mesét szeret.. meg ilyenek:D

az emlékkönyve holnap lesz pont egy éve nálam :'DDD

azóta nem rajzoltam bele,meg hát most találtam meg.:D

szoval holnap ünnepélyesen átadnám neki..:D

mivel nemigazán ismerem,meg nemis szeretem nem irnék neki nyálas idézeteket hogy mekkora világi barátnők vagyunk.. mondjuk egy 2 soros idézet,ami télleg jó,és "életre nevel" irhatnátok,de ez nemfontos.. nem illik a személyiségemhez az ilyesmi..

linkelhettek mesefigurákat,pilangókat,virágokat bármit :D nem az a ényeg hogy mi van rajta,hanem hogy esztétikus legyen. leginkább annak örünék,ha valami cselekedet látszódna a képen,nemcsak három maci akik ülnek.

bármilyen képet linkelhettek,mert kép alapján mindent letudok rajzolni,elég jó a kézügyességem,csak a fantáziával van probmléma..:D

előre köszi.

ja és a lány ilyen repper zenéket hallgat,csunyán beszél és nagymenőnek hiszi magát:D csontsovány anorexiás szőke hajú viszahuzodó lány,aki a "menő" stilusával probálja fedni,hogy milyen törékeny meg ilyenek.


2011. aug. 20. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:

probátam megjátszani hogy mekkora nagy nyomozó vagyok.. és kicsit átböngésztem a facebook-ját. mert ugye adatlapodon vannak krdése..hogy edvenc filmed,kedvenc meséd.

az én adatapom televan pakolva mesékkel,mesefigurákkal

az övén barcelona,david vila és children of distance van feltüntetve.. katasztrofa ez a lány!:D

2011. aug. 20. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, bocs, ezt a hosszú sztorit egy emlékkönyvért nem olvasom el xD


Amúgy egy vers középre, köréje meg virágfűzér.

Vagy vers, amit átírsz filccel, és kiszínezed hozzá passzoló színessel. Aztán sok szeretettel Tőlem- Neked blabla :D

2011. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
énsem olvastam el:D amúgy jah, az előző jó ötlet.
2011. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pedig megérte volna ha elolvassátok..mert akkor nem irtatok volna feleslegesen.

-KÉPET linkeljetek,amit letudok rajzolni.

-JÓÓ a kézügyességem.

- NEM illik hozzám ilyen nyalizós vers,meg seggnyaló idézetek

- és a lány ilyen repper zenéket hallgat,csunyán beszél és nagymenőnek hiszi magát:D

2011. aug. 20. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én elolvastam. Idézetnek:

A pénz szegénnyé tesz.Ken Folett


Rajznak meg mondjuk egy madarat ami repül a lenyugvó napnál :DD nem tudok jobbat.:) Rózsával a csőrében :D

2011. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ezek az érzelgős dolgok,meg rózsa a madár szájába naplementénél dolog nagyon nem illik hozzám!:D

na mindegy.. azért köszi hogy probálkoztatok..

rajzoltam egy naaagy képet,amin rajta van Aladdin,Ginny és Abuuu:D mert nekem ez a kedvenc mesém. és a másik oldalra leirtam egy idézetet: ha megtudod álmodni,megis tudod valósitani. amit arab betűkkel irtam le:D

az egész tiszta csillámpor,szerintem jol néz ki!:D

2011. aug. 20. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor mi honnan tudjuk, hogy mi illik hozzád?
2011. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!